Wczoraj w sieci pojawił się pierwszy zwiastun kontynuacji jednego z najsłynniejszych polskich filmów. Nowa część „Psów” będzie nosić tytuł „Psy 3. W imię zasad”. To nawiązanie do kultowego tekstu wygłaszanego przez głównego bohatera, Franza Mauera.

W tę postać po raz kolejny wcieli się Bogusław Linda. Przypomnijmy, że „Psy” wrócą do polskich kin po 25 latach.

Pierwszy zwiastun filmu Władysława Pasikowskiego zdradza, kto po raz kolejny pojawi się w produkcji. W swojej legendarnej roli powróci nie tylko Bogusław Linda. Ze starych twarzy w filmie zobaczymy m.in. Cezarego Pazurę jako Waldka „Nowego” Morawca, Edwarda Linde-Lubaszenko jako kapitana SB Tadeusza Stopczyka oraz Artura Żmijewskiego jako Radosława Wolfa.

Bijemy się w imię zasad, ale nie mogę powiedzieć z kim, żeby nie zdradzić idei filmu. Starych psów i nowych psów jest sporo.

- podkreślił Cezary Pazura w wywiadzie na temat nowej produkcji.

W najnowszym filmie Władysława Pasikowskiego wystąpią również młodzie aktorzy. Wiadomo już, że pojawi się w nim Marcin Dorociński, Sebastian Fabijański, Jan Frycz, Mirosław Baka, Tomasz Schuchardt i Arkadiusz Jakubik.

Znamy także zarys fabuły, na której opierać się będzie kolejna część kultowej produkcji. Oczywiście nadal będziemy śledzić losy Franza Mauera. Mężczyzna po wielu latach odsiadki wyjdzie na wolność, by zastać Polskę w zupełnie nowej odsłonie.

Jak były funkcjonariusz SB odnajdzie się w nowej rzeczywistości, w której nic nie jest takie, jak zapamiętał? Kto czeka na człowieka, który ostatnie ćwierć wieku spędził za kratkami?

Tego dowiemy się już na początku przyszłego roku. Premiera filmu została bowiem zapowiedziana na 17 stycznia 2020 roku.

Na portalu "Życie" dowiesz się również... TINA TURNER SKOŃCZYŁA 80 LAT. GWIAZDA W MUZYCE OSIĄGNĘŁA WSZYSTKO, ALE JEJ ŻYCIE PRYWATNE BYŁO PASMEM NIESZCZĘŚĆ

Warto przypomnieć o... POLA RAKSA I BOGUSŁAW LINDA: MIŁOŚĆ STANU WOJENNEGO

Portal "Życie" informuje... CEZARY PAZURA STARZEJE SIĘ. „AKTOR MUSI SIĘ POGODZIĆ Z TYM, ŻE BĘDZIE GRAŁ EPIZODY”