Księżna Kate znana jest ze swojego wyjątkowego poczucia elegancji i dobrego stylu. Zazwyczaj dumnie pokazuje się w klasycznych kreacjach, jak to przystało na członkini rodziny królewskiej. Rzadko można zaobserwować jakiekolwiek zmiany w jej wyglądzie. Tym razem jednak żona księcia Williama zaskoczyła wszystkich drastycznie zmieniając kolor włosów!

Księżna Kate może pochwalić się niezwykłą urodą, która zachwyciła nie tylko Brytyjczyków, ale wszystkich obserwujących życie rodziny królewskiej. Uważana jest za jedną z najbardziej ulubionych osób zaraz po księżnej Dianie. Ze względu na nienaganny styl i dobre maniery stała się inspiracją kobiet na całym świecie. Fani Kate Middleton przyzwyczaili się, że ta bardzo rzadko decyduje się na jakiekolwiek zmiany w wyglądzie. Nic więc dziwnego, że ostatnia decyzja spotkała się z dużym zaskoczeniem.

Zobacz także: Księżna Kate jest w ciąży?! Książę William już odwiedził królową!

Księżna Kate jest blondynką!

W ostatnią środę księżna Kate pojawiła się w Muzeum Historii Naturalnej, gdzie pokazała światu zupełnie nowe oblicze. Jak zawsze zachwyciła swoim eleganckim ubraniem, w którym zaprezentowała się olśniewająco. Miała na sobie oliwkowe spodnie z wysokim stanem, które perfekcyjnie podkreśliły wąską talię oraz wyjątkowo długie i szczupłe nogi.

Największą uwagę przykuła jednak fryzura Kate Middleton – księżna zdecydowała się rozjaśnić włosy. Do tej pory mogła pochwalić się pięknymi, długimi włosami w kasztanowym odcieniu. Wraz z nadejściem jesieni księżna Cambridge postanowiła nieco odświeżyć kolor i przefarbowała się na ciemny blond. Fani na całym świecie są zachwyceni jej metamorfozą, a co więcej twierdzą, że nigdy wcześniej nie wyglądała bardziej naturalnie.

Zobacz także: Księżna Kate wstrzykuje sobie w twarz botoks? Jest oficjalne oświadczenie kliniki

Taka zmiana nie tylko pozwoliła jej zmienić wizerunek, ale też pomogła uzyskać klasyczną fryzurę. Mimo, że wiele Brytyjczyków jest w dużym szoku, to większość z nich zgodnie przyznaje rację, że księżna Kate wygląda bardzo korzystnie!

Źródło:”Pikio.pl”