Według najnowszych doniesień mediów książę Karol skarży się na zbyt małą ilość czasu spędzanego z wnukiem, księciem George’em. Informacje te pojawiły się przy okazji pierwszego meczu, w którym uczestniczył chłopiec wraz ze swoim rodzicami Williamem i Kate. Sprawdź, z czym związana jest ta historia!

W ostatnim czasie ukazał się raport The Daily Star, z którego dowiedzieć się można, że książę Karol chciałby dużo aktywniej uczestniczyć w życiu księcia Georga, szczególnie w okresie jego dzieciństwa. W ten sposób sprawdziłby się w roli dziadka.

Książę Karol chciałby częściej widywać księcia George’a

W magazynie The Daily Star napisano:

„Spadkobierca tronu najwyraźniej narzekał do swoich przyjaciół na to, jak mało widzi swojego wnuka”

Podobno ma to być zasługą mamy Kate, Carole Middleton, która obecnie sprawuje całkowitą opiekę nad dziećmi pary książęcej. Według źródła książę Karol miał obwiniać Middletonów o ograniczenie kontaktów z wnukiem.

„Nigdy nie pozwalają mi zobaczyć mojego wnuka” – miał powiedzieć książę Karol.

Co więcej babcia Carole miała również przejąć całkowitą opiekę nad dziećmi swojej córki.

„Ona dyktuje, kiedy George drzemie, kiedy i czego chce. W sumie Carole zachowuje się jakby była królową.”

Rzecznik księcia Karola odmówił mediom podania szczegółowych informacji dotyczących jego ostatniego spotkania z księciem George’em.

„Nie mogliśmy wypowiedzieć się na temat szczegółów prywatnych ustaleń – powiedział jego przedstawiciel.”

Zobacz także: Książę Karol wpłacił pieniądze na odbudowę polskiej restauracji”

Jak często książę Karol spotyka się ze swoim wnukiem?

W „Expressie” pojawiła się informacja, że ostatnie wspólne zdjęcie księcia George’a wraz ze swoim dziadkiem wykonano w czerwcu podczas „Trooping the Color” na balkonie Pałacu Buckingham. Dla porównania rodzice Kate bardzo często są fotografowani z wnukami – księciem George’em, księżniczką Charlotte i księciem Luisem przy okazji wydarzeń królewskich.

Zobacz także: Polka skradła serce księcia Karola. Wysłał jej fortunę

W ostatnim czasie odbył się mecz kobiet na Wimbledonie, w którym wzięła udział księżna Cambridge. W tym samym czasie jej rodziców Michaela i Carole Middleton widziano wraz z księciem George’em i księżniczką Charlotte na lokalnym festiwalu. Opiekowali się oni także nimi w sierpniu, kiedy William i Kate startowali w regatach o Puchar Króla w Cowes na wyspie Wight.

Wychodzi na to, że doniesienia o narzekaniach księcia Karola mogą być prawdziwe.

Źródło:”Jastrzabpost.pl”