Została odnaleziona zaginiona Zofia N. z podkrakowskiego Giebułtowa. Kobieta wyszła z domu w niedzielę, wsiadła w samochód i odjechała. Nie poinformowała nikogo o miejscu docelowym. Zostały wszczęte poszukiwania. Służby odnalazły 39-latkę nieprzytomną w samym środku lasu. Zofia N. znajduje się obecnie pod opieką lekarzy w szpitalu w Krakowie.

Zaginięcie Zofii N. zgłosiła rodzina, która nie miała informacji o miejscu pobytu kobiety i nie miała z nią żadnego kontaktu. Poinformowano służby, że 39-latka widziana była ostatnio w niedzielę, pomiędzy 12 i 18. Wyszła z domu w podkrakowskim Giebułtowie i odjechała z miejsca zamieszkania. Po zgłoszeniu rodziny policja rozpoczęła poszukiwania. Akcja poszukiwawcza zakończyła się szybko – następnego dnia, w poniedziałek kobieta została odnaleziona. Policjanci najpierw odnaleźli samochód Zofii N. porzucony w środku lasu. Poszukiwania więc zawężyły się do obszaru lasu i okolicy.

Jak podaje Justyna Fil z Komendy Powiatowej Policji w Krakowie, 39 -latkę znalazł jeden z patroli Komisariatu Policji w Zielonkach. Informuje także, że kobieta leżała nieprzytomna w zaroślach w środku lasu, 300 metrów od ścieżki. Kobiecie natychmiastowo została udzielona pierwsza pomoc przedmedyczna.

Kobieta nie odzyskiwała przytomności więc trafiła do szpitala. Nie wiadomo nadal w jakich okolicznościach Zofia N. znalazła się w lesie. Sprawę będą badać odpowiednie służby.

Może cię zainteresować także:Jakimi uczniami byli nasi politycy? Zdziwienie gwarantowane

W tym tygodniu także: Basia Kurdej-Szatan chwyta ostatki wakacyjnych dni przed porodem. Okrągły brzuszek nie stanowi przeszkody. Skąd w niej tyle siły