Na Prądniku Białym wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. W czerwcu rozpoczęły się prace nad rozbudową ulicy Łokietka. Remontowany jest odcinek od ulicy Kaczorówka do ulicy Gaik. W związku z pracami od poniedziałku 14 września planowane są zmiany.

Prace na danym odcinku ulic mają na celu rozbudowanie i wymianę infrastruktury podziemnej, głównie gazowej oraz teletechnicznej. Już została wykonana podbudowa pod chodnik przy ulicy Kaczorówka od strony Lnianej.

Ze względu na rozbudowę drogi z dniem 14 wrzesnia wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. Obowiązywać będzie ruch wahadłowy na odcinku od ul. Kaczorówka do ul. Gospodarskiej. Zmiana będzie obowiązywać w ciągu dnia w godz. 7:00 – 17:00 za pomocą ręcznego sterowania, natomiast w nocy – sygnalizacji świetlnej.

Planowany termin zakończenia rozbudowy przewidywany jest na 31 października 2021 roku. Koszty owej inwestycji pochłoną w przybliżeniu 10 mln zł.

Może cię zainteresować także: Jakimi uczniami byli nasi politycy? Zdziwienie gwarantowane

W tym tygodniu także: Basia Kurdej-Szatan chwyta ostatki wakacyjnych dni przed porodem. Okrągły brzuszek nie stanowi przeszkody. Skąd w niej tyle siły