Jak podaje portal "Gazeta Krakowska", w Kuter Port Nieznanowice amatorzy piaszczystych plaż znajdą miejsce idealnego wypoczynku. Kąpielisko powstało w pobliżu Gdowa.

Kąpielisko Kuter Port Nieznanowice

Właściciele kąpieliska dołożyli wszelkich starań, żeby stworzyć wypoczywającym idealne miejsce do letniego relaksu. Do stworzenia plaży wykorzystano 25 tysięcy ton piasku na plaże o powierzchni 1 hektara. Zdecydowano się również na przebudowanie terenu, aby dopasować go do potrzeb odwiedzających.

Kąpielisko powstało na dawnych terenach przemysłowych, związanych z wydobyciem kruszywa. Zadbano także o zapewnienie domków letniskowych dla osób, które chciałyby zostać tu na dłużej.

W trosce o bezpieczeństwo w dobie pandemii koronawirusa, a także komfort odwiedzającytch to miejsce osób wprowadzono bilety. Wybierając się do Kuter Port Nieznanowice lepiej zadbać o bilet wcześniej, żeby mieć pewność, że nie zabraknie miejsc.

gazetakrakowska.pl

gazetakrakowska.pl

gazetakrakowska.pl

gazetakrakowska.pl

Odwiedziliście już Kuter Port Nieznanowice?

To też może cię zainteresować: Małopolska: sanepid aktualizuje dane dotyczące zakażeń koronawirusem. Sytuacja jest nadal trudna

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Niespodziewane przemówienie ministra edukacji Dariusza Piontkowskiego. Padły ważne dla wszystkich rodziców słowa

O tym się mówi: Które warzywa podrożały najbardziej, a które są tańsze i o ile? Ceny warzyw w 2020 roku są zaskakujące