Jak podaje portal "Gazeta Krakowska", pod koniec lipca ruszyły prace remontowe na ul. Architektów na Wzgórzach Krzesławickich. Modernizacja obejmuje odcinek między ul. Poległych w Krzesławicach a ul. Zielony Jar.

Utrudnienia od poniedziałku 17 sierpnia

"W poniedziałek, 17 sierpnia rozpoczną się prace związane z wymianą podbudowy jezdni, obowiązywać będą zmiany w organizacji ruchu" - informują pracownicy Zarządu Dróg Miasta Krakowa.

Do tej pory prowadzone w tym miejscu prace modernizacyjne na ul. Architektów obejmowały krawężniki i miejsca postojowe, co nie stanowiło utrudnienia dla odbywającego się w tym miejscu ruchu. Od poniedziałku 17 sierpnia z takimi utrudnieniami trzeba się liczyć.

Pixabay

Utrudnienia na ul. Architektów.

W związku z modernizacją zamknięty zostanie odcinek między ul. Poległych w Krzesławicach a ul. Zielony Jar. Zostanie utrzymany wjazd dla mieszkańców: w pierwszej fazie od strony ul. Zielony Jar, później od ul. Poległych w Krzesławicach.

Zmiany mają zostać również wprowadzone w zakresie komunikacji miejskiej na tym odcinku. Koszt prac szaowany jest na ok. 900 tys. zł.

Pixabay

Wspomniane utrudnienia bardzo dadzą się wam we znaki?

To też może cię zainteresować: Kraków: pogoda znów może być niebezpieczna. Czego należy się spodziewać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Państwo Komorowscy udali się na wspólne wakacje. To, jak bawią się podczas wypoczynku może zaskoczyć

O tym się mówi: Fala krytyki spadła na Sejm. "A co z nami? Mam 1500 zł emerytury"