Relaks na mapie Krakowa

Obok starego hotelu Cracovia powstało miejsce, w którym będzie można odpocząć, spędzić miło i przyjemnie czas. Znajdą się tam również takie atrakcje jak yoga, warsztaty a przede wszystkim miejsce w zielonej strefie relaksu.

Można odpocząć na leżakach jak i naprzykład, wziąść czynny udział w różnego rodzaju aktywnościach fizycznych. Znajdzie się również miejsce na łyk pysznej kawy, i spróbowania różnych słodkośći.

Na otwarciu nowego miejsca do wypoczynku koncert odbył Bob Jazz Band obchodzący w tym roku trzydziestolecie istnienia swojego zespołu.

Kolejne koncerty wieczorową porą, zaplanowane są na 19 lipca o godzinie 18.00 zagra kwartet smyczkowego Fresco Sonare piosenka, w wykonaniu Izabela Staruch kóry odbędzie się 30 lipca o godzinie 19.00.

Będzie również muzyka z udziałem DJ-a.

O tym pisaliśmy : Archiwalna fotografia Magdy Gessler trafiła do sieci. Jej córka postanowiła pokazać, jak kiedyś prezentowała się gwiazda TVN

O tym przezczytaj : Wybrani Polacy mogą dostać nawet tysiąc złotych wsparcia. Jakie warunki trzeba spełnić, by móc liczyć na dodatkowe pieniądze

Tutaj zagąldnij : Joanna Krupa nigdy wcześniej nie dodawała tak naturalnych zdjęć. Mąż przyłapał ją, jak śpi z córeczką