Jak prognozuje portal „Interia”, czwartek mieszkańcom Krakowa upłynie pod znakiem chmur i przelotnych opadów deszczu. Na co jeszcze należy się przygotować?

Noc z 8 na 9 lipca 2020

W nocy prognozuje się zachmurzenie duże. Pojawią się przelotne opady deszczu nie przekraczające 0,5 mm. Maksymalnie temperatura wzrośnie do 14 stopni, choć odczuwalnie będzie ona nieznacznie wyższa.

Wiatr słaby, wiejący z kierunków południowo-zachodniego i zachodniego. Wilgotność powietrza duża, sięgająca nawet 99 proc.

YouTube

Czwartek 9 lipca 2020

W czwartek krakowianie muszą się liczyć z zachmurzeniem dużym, któremu mogą towarzyszyć przelotne opady deszczu. Podobnie, jak w nocy, tak i w dzień suma opadów wyniesie ok. 0,5 mm.

Termometry pokażą w najcieplejszym momencie dnia 21 stopnie. Wiatr słaby, z kierunków południowo-zachodniego i zachodniego.

Gazeta Krakowska

Jak pogoda wpływa na wasz jutrzejsze plany?

To też może cię zainteresować: Kraków: wielki charytatywny rajd dla małego Huberta. Potrzebna jest pomoc

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Czy Kinga Duda pojawi się na wieczorze wyborczym taty? Ostateczna decyzja zapadła

O tym się mówi: Bawili się na weselu i przyjęciu komunijnym, potem okazało się, że są zarażeni. Dziesiątki przypadków wykrył sanepid