Po ponad dwóch miesiącach, miasto ponownie udostępniło place zabaw. W najbliższym czasie w tych miejscach pojawią się również informacje o zasadach, które obowiązują podczas korzystania w związku z panującą dalej pandemią koronawirusa.

Bezpieczna zabawa

Choć Główny Inspektorat Sanitarny nie wyznaczył jeszcze konkretnych wskazówek w sprawie dezynfekcji i funkcjonowania placów, należy dostosować się do ogólnych zaleceń, które obecnie obowiązują w Polsce.

Mając na uwadze troskę o naszych najbliższych, w tym ukochanych dziadków, z którymi dzieci mają kontakt, należy zachować szczególną ostrożność i w dalszym ciągu minimalizować ryzyko rozprzestrzenia się wirusa. – apeluje Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie.

fot. Zarząd Zieleni Miejskiej w Krakowie

Przede wszystkim należy pamiętać o zachowaniu odpowiedniej odległości oraz częstej dezynfekcji rąk.

Przypomnij sobie o: Radni nie zgadzają się na nowe rozwiązania komunikacyjne wprowadzone przez urzędników. Czy miasto czeka paraliż komunikacyjny?

Jak informował portal Życie: Rozpoczynają się poszukiwania gorących źródeł. Czy to nowa przyszłość dla regionu?

Portal Życie pisał również o: Narodowy Fundusz Zdrowia podał kluczową dla wielkiej grupy Polaków informację. Zmiana zacznie się już 15 czerwca, wszyscy muszą się przygotować