„Twoja przesyłka czeka na Ciebie” – SMS o takiej treści mógł zaskoczyć Polaków, oczekujących na list polecony. Wielkie zmiany weszły w życie Polaków i od wczoraj wiemy wszystko o oczekującej przesyłce, dzięki e-Awizo.

Bank Pocztowy wprowadził wielkie zmiany. Od wczoraj (14 października) klienci będą poinformowani o czasie przesyłki za pomocą SMS. To wszystko dzięki nowej usłudze Banku Pocztowego – e-Awizo.

Zobacz także: ZNANY AKTOR SPOLICZKOWANY W POLSKIEJ RESTAURACJI! O CO POSZŁO?

Informacje o oczekującej przesyłce Polacy otrzymają z pomocą SMS-owego e-Awizo. Jest także możliwość zgłoszenia prośby o dostarczenie listów poleconych bezpośrednio do ich skrzynki na listy.

Obie usługi można włączyć zdalnie – wykorzystując własnego laptopa czy używając telefonu komórkowego. Wprowadzenie e-Awizo prawdziwie cieszy. Dotychczasowa  papierkowa wersja nie cieszyła szacunkiem klientów.

Teraz dzięki e-Awizo Polacy otrzymają informację SMS-em o oczekującej na Poczcie przesyłce. Z kolei usługa „Polecony do skrzynki” będzie polegała na dostarczeniu przesyłki bezpośrednio do skrzynki na listy klienta. Informację o ich dostarczeniu osoba oczekująca na poleconą przesyłkę otrzyma SMS-em lub e-mailem. Obie usługi są  bezpłatne.

Zobacz także: SENIORZY DOSTANĄ OD RZĄDU PO 10 TYSIĘCY ZŁOTYCH! SPRAWDŹ KIEDY!

– „Poczta Polska staje się coraz bardziej cyfrowa. Fakt, że jesteśmy większościowym akcjonariuszem Banku Pocztowego pozwala nam szukać synergii, dzięki której możemy rozszerzać ofertę bankową o innowacyjne rozwiązania usług pocztowych w nowoczesnej odsłonie” – mówi Prezes Zarządu Poczty Polskiej.

– „Zgodnie z założeniami naszej strategii stajemy się bankiem coraz bardziej pocztowym, efektywnie współpracując z Pocztą Polską. To model rozwoju bankowości, który znakomicie sprawdza się na świecie, banki pocztowe z sukcesem konkurują na rynku z innymi instytucjami tego sektora. Wprowadzone dziś do oferty Banku e-Awizo i Polecony do skrzynki to przykład realizacji tego założenia, by Klienci Banku Pocztowego i EnveloBanku, naszej cyfrowej marki, mogli czerpać dodatkowe korzyści z faktu naszej ścisłej współpracy z narodowym operatorem pocztowym” – mówi Prezes Zarządu Banku Pocztowego.

Usługi e-Awizo oraz „Polecony do skrzynki” dostępne są dla Klientów Banku Pocztowego i marki EnveloBank. Należy wypełnić wniosek w bankowości internetowej i mobilnej. Nie trzeba już udawać się do najbliższej placówki, co bardzo cieszy.

źródło: „tech.wp.pl”