Jak co tydzień, Biedronka przygotowała wiele atrakcyjnych promocji dla swoich klientów. Tym razem oferta jest bardzo urozmaicona. Produkty w niskich cenach znajdą zarówno amatorzy mięsnych przysmaków, jak i wielbiciele ryb. Osoby urządzające Halloween ucieszą się z możliwości kupna dyni za 99 groszy za kilogram.

Jak informuje Biznes Info, i w tym tygodniu Biedronka przygotowała atrakcyjne promocje. Na jeszcze większe rabaty mogą liczyć osoby posiadające kartę „Moja Biedronka”. Jednak i bez niej będziemy mogli zrobić atrakcyjne zakupy.

Miłośnicy mięsa wieprzowego na pewno chętnie zakupią schab bez kości w cenie 1,39 zł za 100 gramów. Jeśli ktoś skusi się na kupno 3 opakowań, to za każde z nich zapłaci jedynie 4,99 zł. Również wędliny można kupić w promocyjnej cenie.

Posiadacze karty „Moja Biedronka” mogą kupić kiełbasę krakowską w plastrach za 5,99 zł, a Kiełbasę Toruńską Kraina Wędlin za 99 groszy za 100 gramów produktu. Klienci, którzy nie posiadają owej karty, będą mogli również zakupić owe produkty w nieco niższych cenach. Za kiełbasę krakowską zapłacą 7,99 zł, a za toruńską 1,49 zł za 100 gramów.

Osoby chętne do zjedzenia ryb również powinny udać się na zakupy do Biedronki. Filet z pstrąga tęczowego kosztuje teraz 3,39 zł za 100 gramów. Opakowanie krewetek gotowanych kosztuje 17,99 zł, a porcja świeżego łososia atlantyckiego 17,90 zł.

Jeśli ktoś obchodzi Halloween, to na pewno chętnie skorzysta z promocji na dynię, która teraz kosztuje zaledwie 99 groszy za kilogram.

Miłośników kawy na pewno zainteresuje oferta na produkty Cafe D’or lub Jacobs. Jeśli kupimy dwa opakowania, to drugie będzie przecenione o 40 proc.

Wiesz już o produkcie, który znika z Biedronki? Dzieci pożegnają Słodziaki: TO JUŻ KOŃCÓWKA POPULARNEJ AKCJI BIEDRONKI. ŚPIESZ SIĘ!

Ta informacja jeży włosy na głowie: NIEWIARYGODNE – UKRYTA KAMERA W TOALECIE SAMOLOTU! KTO PODGLĄDAŁ PASAŻERÓW?

Joanna Tec