Gang Słodziaków stał się znakiem rozpoznawczym sieci sklepów Biedronka. Te urocze maskotki pokochały miliony Polaków. Już niedługo, bo 17 listopada skończy się druga edycja akcji.

Już 17-tego listopada skończy się kolejna, druga edycja Biedronkowej akcji promocyjnej, w której to zbierane podczas zakupów naklejki można wymieniać na maskotki. Ze względu na to, że 17 listopada wypada w niedzielę niehandlową, naklejki możemy zbierać do soboty 16-tego listopada.

Do Gangu Słodziaków należy  dziesięć maskotek – 4 Słodziaki i 6 Słodziaków Juniorów, aby zebrać je wszystkie trzeba wydać – uwaga- od 4 do 12 tysięcy złotych!

Aby otrzymać pełnowymiarową maskotkę musimy zebrać 60 naklejek, na które składa się co najmniej 15 zakupów o minimalnej kwocie 40 zł. Jeżeli chcemy trochę zaoszczędzić możemy kupić maskotkę za 49 zł, lub zebrać 40 naklejek i dopłacić 19,99 zł.  Żeby otrzymać Słodziaka Juniora należy  zrobić zakupy 10 razy, i tak samo jak w przypadku pełnowymiarowych maskotek, minimalna kwota zakupów musi być równa lub większa 40 zł.

Czy Biedronka oszukiwała swoich klientów? Sprawdź: DUŻE NIEPRAWIDŁOWOŚCI PODCZAS INSPEKCJI HANDLOWEJ! JAKA KARA GROZI POPULARNEJ SIECI SKLEPÓW?

Zobacz także, co słychać u gwiazd: CZY MAŁŻEŃSTWO DODY PRZECHODZI KRYZYS?

Ewelina Rozworska