„Na dobre i na złe” to jeden z najpopularniejszych polskich seriali. Twórcy produkcji przygotowują się do jubileuszu z okazji 20-lecia emisji. Niestety, niespodzianka, jaką szykowali dla widzów się nie uda. Wszystko to, przez skandaliczne zachowanie głównej aktorki. 

Serial „Na dobre i na złe” wyemitowano po raz pierwszy w 1999 roku. Od tego czasu, w role znanych lekarzy z Leśnej Góry wciela się wielu polskich aktorów i aktorek. Są jednak tacy, którzy, mimo upływu lat, wciąż kojarzą się fanom z jedną postacią.

Tak też jest w przypadku Małgorzaty Foremniak, która w serialu wcielała się w postać Zosi. Rola ta, okazała się być na tyle charakterystyczna dla aktorki, że wielu wspomina ją nawet dziś.

Losy doktor Zosi i jej partnera Jakuba (Artura Żmijewskiego) były najchętniej oglądanym wątkiem serialu. Nic więc dziwnego, że odejście aktorki w 2012 roku wywołało spore zdziwienie fanów.

Przez kolejne lata miłośnicy produkcji żywili nadzieję, że Foremniak jeszcze wróci do serialu. Niestety, gwiazda pozostawała nieugięta.

Ostatnio jednak, pojawiły się pewne doniesienia, według których, aktorka miała ponownie wcielić się w rolę doktor Zosi. Pogłoski te wynikać miały z pomysłu twórców produkcji, którzy w ramach 20 lat emisji serialu, planowali przygotować dla fanów niespodziankę.

Zdaniem twórców, Foremniak miałaby zagrać w jednym z odcinków. Niestety, prawdziwość tych doniesień, w rozmowie z Super Ekspressem, zakwestionowała menadżerka aktorki. Kobieta zaprzeczyła, aby gwiazda planowała jakikolwiek powrót do serialu.

Cóż, fani Małgorzaty Foremniak i odgrywanej przez niej roli, mogą czuć się zawiedzeni. Taka niespodzianka i gościnny udział gwiazdy sprawiłby im zapewne wiele radości.

Dla fanów aktorki, mamy jednak pozytywną wiadomość. Gwiazdę wciąż można oglądać w programie „Mam talent”, gdzie wciela się. może nie w rolę filmową, ale również istotną rolę – jurora.

Jeśli jesteś fanem polskich seriali, przeczytaj, co czeka bohaterów jednego z nich: „KISIELOWA” ZDRADZA SZCZEGÓŁY DOTYCZĄCE PRODUKCJI „M JAK MIŁOŚĆ”: WSZYSTKO JEST NA TIP-TOP

Zobacz także, co słychać u innej polskiej gwiazdy: EDYTA GÓRNIAK NA KONFERENCJI PRASOWEJ NOWEGO PROGRAMU TVN. JEJ KREACJA OLŚNIŁA WSZYSTKICH!

Weronika Wojciechowska