Wszystkie szczeniaki są urocze i trudno przejść obok nich obojętnie. Mało kto spodziewałby się, że piesek urodzony z połączenia husky i pitbulla będzie tak słodki. Zwierzak wydaje się niesamowite i wywołują uśmiech na twarzy każdego. Jego wygląd jest absolutnie niecodzienny, ale to naprawdę nie fotomontaż.

Skrzyżowane psa rasy pitbull z samiczką husky dało bardzo nietypowego szczeniaka, może takiego jedynego na świecie. Piesek ma absolutnie wyjątkowy wygląd. Jego zdjęcie obiegło internet i zakochały się w nim tysiące osób. Szczeniak wydaje się wręcz nierealny i trudno się nie uśmiechnąć na jego widok.

Zobacz także: TO WIDEO PODBIJA INTERNET! WSZYSCY ŚMIEJĄ SIĘ Z REAKCJI TEGO PIESKA!

Nie wiadomo tylko jaki charakter może mieć taki piesek. Husky i pitbull różnią się od siebie bardzo wyglądem, ale pod względem charakterologicznym są to rasy zaskakująco do siebie podobne. Obydwie wymagają od swoich opiekunów dużego zaangażowania.

Pitbulle nie są z natury agresywnymi psami, ale są bardzo wrażliwe na bodźce. Dużo pracy i cierpliwości wymaga ułożenie takiego zwierzaka. Przy braku odpowiedniej opieki radość i entuzjazm mogą się przerodzić w agresję.

Zobacz także: TO JEDYNY TAKI PIES NA ŚWIECIE. JEGO TALENT WPRAWIA W ZDUMIENIE

Husky chociaż wydają dużo bardziej łagodnymi psami, też wymagają mnóstwo uwagi i zaangażowania od swoich właścicieli. Psy tej rasy potrzebują dużo ruchu, kontaktu ze swoim właścicielem oraz zabawy. Jeśli nie będzie im to zapewnione, mogą uciec albo pójść za pierwszym napotkanym człowiekiem.

Źródło: „pikio.pl”