Świąteczne ,,zrób to sam” – idealny sposób na rodzinne, wspólne przygotowania do świąt!

Wystarczy trochę materiałów papierniczych i przyborów i szczypta wyobraźni i kreatywności, aby razem w rodzinnej atmosferze przygotować Święta!

źródło: mamotoja.pl

Mama Edyta z córką Leną przygotowują w ten sposób święta już któryś raz. Gromadzą artykuły takie jak bibuła, różnego rodzaju kartki, papier, a także naturalne ozdoby jak szyszki i rozpoczynają zabawę. Jak podaje – większość ozdób, które witają w ich domu pięknym, świątecznym klimatem, wykonali sami.

źródło: youtube

Łańcuch z krepy czy papieru, kolorowe bombki czy aniołki na choinkę, to coroczna tradycja, która umila i upiększa wspólny czas rodzinny. Mama przygotowuje także stroik na stół całkowicie sama z różnych materiałów i zachęca do tego wszystkie chętne rodziny!

Również taka postać jak Aleksandra Sęk, która jest koordynatorem edukacji w Zespole Szkół Katolickich m. św. Jana Pawła II w Gdyni, dorzuca jeszcze kilka pomysłów – jak przygotowanie kalendarza adwentowego, który następnie można wypełnić czym tylko się wymarzy dla danej osoby czy całej rodziny. Pomysłów jest mnóstwo, a ich realizacja to wynik kreatywnej wyobraźni całego domu!

Może cię zainteresować:Kierowcy nie będą zadowoleni z tej informacji! Szykuje się duży wzrost cen paliw. Lepiej zatankować przed podwyżką

W tym tygodniu:Dlaczego Marszałek Józef Piłsudski nieustannie nosił sumiaste wąsy? Co takiego chciał ukryć ojciec polskiej niepodległości

Warto wiedzieć:Kiedy wrócimy do całkowitej normalności? Minister zdrowia, Adam Niedzielski, zabrał głos w tej sprawie