Najnowsze informacje o Joannie Krupie i jej rodzinie. Poruszające słowa modelki o małej córeczce. Jak macierzyństwo wpłynęło na życie gwiazdy?

Joanna Krupa jest jedną z najlepszych modelek i najpopularniejszych osobistości show – biznesu nie tylko w Polsce, ale również na całym świecie.

Wiele osób „poznało” Joannę Krupę dzięki temu, że od początku istnienia polskiej wersji programu „Top model” jest jego prowadzącą i jurorką, po czym od pierwszego momentu pojawienia się w telewizji zaskarbiła sobie tysiące wiernych fanów, uznanie i ogromny szacunek z ich strony.

Joanna Krupa od lat zaangażowana jest także w działalność charytatywną na rzecz praw zwierząt, co także przekłada się na ogromną sympatię względem jej osoby.

Kobieta od kilku lat związana jest z Douglasem Nunesem, w roku 2018 wzięli ślub, a w listopadzie 2019 roku na świat przyszła ich córeczka, Asha, która jednocześnie jest pierwszym dzieckiem Joanny Krupy.

Joanna Krupa szczerze o macierzyństwie

W jednym z udzielonych ostatnio wywiadów modelka wyznała, że dotychczas założenie rodziny planowała na dalszy czas, gdyż ciągle jej się wydawało, że jest za wcześnie. Stwierdziła, że dopiero po poznaniu obecnego męża uświadomiła sobie, że to ten jedyny i to z nim pragnie założyć rodzinę.

- (…) gdy poznałam Douglasa, zrozumiałam, o czym mówiły moje przyjaciółki. Że poznały faceta, z którym strasznie chcą mieć dzieci. Ja też poczułam, że to jest ten człowiek. - mówiła Krupa jednym z wywiadów.

Dodała także, że marzy, aby jej córka - podobnie jak ona - szanowała drugiego człowieka i zwierzęta, a rzeczy materialne nie stanowiły dla niej najważniejszych wartości.