Kiedy Kinga Duda wróciła do Polski, po stażu odbytym w Anglii, a dodatkowo objęła jeszcze stanowisko w Kancelarii Prezydenta, jako doradczyni ds. społecznych mogłoby się wydawać, iż jest niemal pewne, że córka pary prezydenckiej zamieszka razem z rodzicami w Pałacu Prezydenckim.

Gdzie obecnie mieszka Kinga Duda?

Jak jednak informuje portal Super Express, Kinga Duda podjęła zupełnie inna decyzję. Oczywiście, na samym początku mieszkała z rodzicami, jednak niedawno postanowiła się mocno uniezależnić i wyprowadzić z gniazda.

Informacje na temat wyprowadzki Kingi Dudy z Pałacu Prezydenckiego przy Krakowskim Przedmieściu przekazała ostatnio Klaudia Klara – znana youtuberka. Jak się okazuje kobieta dowiedziała się o tym od swojej przyjaciółki, która wynajęła mieszkanie Kindze Dudzie.

Według doniesień youtuberki, Kinga Duda wynajęła dwupokojowe mieszkanie na warszawskim śródmieściu. Jego cena mieści się w przedziale od 2,5 do 3 tysięcy złotych za miesiąc. Doskonale wiemy, że jak na warszawskie ceny nie jest to dużo.

Źródło: balkaninsight.com

Kancelaria Prezydenta nie zabiera głosu w tej sprawie

Dziennikarze Super Expressu próbowali dowiedzieć się czegoś więcej na temat miejsca zamieszkania Kingi Dudy. Postanowili więc zaczerpnąć nieco informacji bezpośrednio u źródła. Okazuje się jednak, że pracownicy Kancelarii Prezydenta nie chcą zabierać głosu na ten temat.

– To, gdzie mieszkają doradcy czy ministrowie, to jest ich prywatna sprawa. Choć oczywiście w kwestii Kingi Dudy z oczywistych względów istotna jest jeszcze sprawa bezpieczeństwa. Kancelaria takich kwestii nie komentuje ani w żaden sposób się do nich nie odnosi – wyjaśnił dziennikarzom pracownik Kancelarii Prezydenta – Błażej Spychalski.