Przysłowiowa ,,szóstka” w Lotto znowu w Gdańsku. Kolejny szczęśliwy wygrany w tym mieście z największą sumą pieniędzy. Losowanie miało miejsce w czwartek 12listopada, a zaraz po nim wygrany cieszył się wybraniem niosących mu szczęście liczb.

źródło: se.pl

Kupon mężczyzna wysłał w LOTTO w Gdańsku przy Gospody 3. Jego szczęśliwe liczby to 3, 5, 8, 15, 22, 28. Te same okazały się być typowane w czwartkowym losowaniu!

Mężczyzna wybrał wszystkie liczby pokryte przez losowanie. Lotto pogratulowało mu wygranej, która okazała się być główną wygraną w Gdańsku! Wygrał aż 2 miliony złotych.

Przed nami kolejne głosowania i kolejni możliwi zwycięzcy. Już za parę dni, w piątek odbędzie się Eurojackpot i do zdobywa kolejne ogromne sumy – 205 mln zł.

źródło: gdansk.pl

Organizatorzy podkreślają, że udział w losowaniu wspiera sytuację pandemiczną – część z kwoty zakupu trafia na pomoc z koronawirusem.

W tym tygodniu:Miliony Polaków narzekają na problem z dostaniem się do lekarza. Za brak lub ograniczanie dostępu do opieki zdrowotnej można dostać duże pieniądze

Może Cię zainteresować:Pacjenci postanowili opowiedzieć o tym, co przeżyli w jednym z polskich szpitali. Takie sytuacje nie powinni mieć miejsca