Jak podaje portal „Gdańsk Nasze Miasto”, w poniedziałek 13 lipca dojdzie do zawężenia prawego pasa na końcu leśnego odcinku ul. Słowackiego w kierunku Wrzeszcza. Utrudnienia w ruchu spowodowane będą budową zjazdu z ul. Słowackiego na wysokości posesji 118, gdzie powstaje myjnia samochodowa. Prace mają zakończyć się do 31 lipca.

gdansk.naszemiasto.pl

Mieszkańców czekają utrudnienia

„Zakres prac, które będą toczyć się na fragmencie ul. Słowackiego zakłada budowę zjazdu na teren powstającej myjni wraz z przebudową biegnącego tamtędy chodnika i ścieżki rowerowej. Dodatkowo wybudowane zostaną kanalizacja deszczowa i oświetlenie” – powiedziała rzeczniczka Gdańskiego Zarządu Dróg i Zieleni, Magdalena Kiljan.

Prace zaplanowane na okres od 13 do 31 lipca obejmować będą pobocze oraz chodnik. Piesi poruszający się w tym miejscu będą mieli wyznaczony tymczasowy ciąg. W miejscach wykopów poprowadzona zostanie kładka. Dojdzie również do zawężenia prawego pasa ul. Słowackiego.

gdansk.naszemiasto.pl

Czy prace będą dla was utrudnieniem?

To też może cię zainteresować: Pomorze: sanepid przekazał dobre informacje na temat zakażeń koronawirusem

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Gdańsk: Wspaniałe wieści dla mieszkańców miasta. Zapadła decyzja w sprawie niebiezpiecznych odpadów chemicznych

O tym się mówi: Czy Meghan i Harry uniemożliwiają królowej Elżbiecie kontakt z prawnukiem? Wnieśli kolejny pozew, tym razem w imieniu Archiego