Joanna Koroniewska, popularna aktorka znana z serialu "M jak miłość", ponownie zaskakuje swoich fanów. Po kilku latach przerwy od serialowej produkcji, gdzie zdobyła serca wielu widzów, ogłosiła swoje nowe zawodowe wyzwanie. Wystąpiła na kanapie „Dzień Dobry TVN”, gdzie podzieliła się radosną nowiną – została prowadzącą nowego programu stacji TVN.


Aktorka przez ostatnie tygodnie musiała milczeć na temat swoich nowych planów zawodowych, ale teraz może już mówić otwarcie o swoim zaangażowaniu w projekt. Program, który będzie prowadziła, to nowość na polskim rynku telewizyjnym, skoncentrowana na remontach domów. Joanna Koroniewska zdradziła kulisy swojego angażu, podkreślając, że rezygnowała z innych propozycji, aby być dostępna na casting i przygotować się do nowej roli, informuje Pomponik.


„Kiedy przyszłam na casting, odmawiałam wielu innych projektów i walczyłam parę razy o to, żeby spotkać się z państwem” - powiedziała w wywiadzie.


Po wystąpieniu w "Dzień Dobry TVN", Koroniewska zamieściła także post na Instagramie, gdzie z entuzjazmem podzieliła się szczegółami nowego projektu:


„Nareszcie mogę Wam zdradzić mój sekret... Buduję DOM. Bardziej precyzyjnie rzecz ujmując, prowadzę program dla stacji TVN jakiego (mamy nadzieję) jeszcze w Polsce nie było. W którym uczestnicy sami muszą wyremontować swój wymarzony dom!!! Muszą go zdobyć ciężką pracą, jednak dostaną na to naprawdę spory budżet. Ale to co najważniejsze, Wy widzowie będziecie świadkami rywalizacji naszych cudownych par. I to Wy - na koniec programu wybierzecie wygranych szczęśliwców! Widzimy się w TVN-ie w przyszłym roku (...)”

Co ciekawe, Joanna z przymrużeniem oka dodała, że jej nowa rola nie powinna budzić obaw ani u jej teściowej, ani u Doroty Szelągowskiej, które również zajmują się remontowaniem wnętrz:


„Znam swoje miejsce w szeregu. Ja się dopiero rozkręcam!” - podsumowała.


Joanna Koroniewska, łącząc doświadczenie aktorskie z pasją do nowych wyzwań, z pewnością przyciągnie wielu widzów przed telewizory. Jej nowe przedsięwzięcie zapowiada się obiecująco i już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie fanów oraz mediów. Czekamy z niecierpliwością na premierę programu i życzymy Joannie powodzenia w nowej roli!

To też może cię zainteresować: Miss Polski 2024: niespodziewany zwrot akcji. To ona zgarnia koronę


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Teściowa nie wierzyła, że wnuk jest dzieckiem jej syna": Żądała dowodów od synowej