Już po raz 35. odbyła się gala Miss Polski, a tegoroczne wydarzenie w Nowym Sączu przyciągnęło uwagę zarówno mieszkańców, jak i widzów przed telewizorami. W piątkowy wieczór Amfiteatr Parku Strzeleckiego zgromadził 32 piękności z całego kraju, które rywalizowały o tytuł Miss Polski 2024. Po emocjonującej prezentacji kandydatek, jury wyłoniło zwyciężczynię - Kasandrę Zawal, która reprezentowała województwo wielkopolskie.


W tegorocznej edycji konkursu nie zabrakło znanych twarzy. Wśród uczestniczek znalazły się m.in. Weronika Piątek, znana z 6. edycji "Love Island", oraz Agata Buczkowska, była wokalistka zespołu Ich Troje. Wszystkie kandydatki zaprezentowały się w kilku choreografiach i pokazach, co jeszcze bardziej utrudniło wybór jury, informuje Pomponik.


W skład jury weszły osoby doskonale znane szerokiej publiczności: Milena Krawczyńska, Izabela Janachowska, Ewa Wachowicz, Mister Supranational 2024 Fezile Mkhize, Miss Supranational 2023 Andrea Aguilera, Miss Polski 2023 Angelika Jurkowianiec oraz prezes konkursu Miss Polski, Gerhard Parzutka von Lipiński. W tym roku konkursowi przyświecało hasło "Historia i nowoczesność. Mądra kobiecość w parze z prezencją".


Gala, transmitowana na antenie Polsatu, była prowadzona przez Agnieszkę Hyży, Aleksandra Sikorę, Ilonę Krawczyńską oraz Krzysztofa Ibisza. Na scenie, oprócz kandydatek i prezenterów, wystąpili również znani artyści, tacy jak Margaret, Nick Sincler, Kamil Bednarek oraz Sabina Jeszka, którzy swoimi występami uświetnili wieczór.


Kasandra Zawal, 28-letnia dziennikarka pochodząca z miejscowości Bierzglinka, ale od kilku lat mieszkająca w Warszawie, zdobyła tytuł Miss Polski 2024. Zawal pracuje w jednej z największych redakcji w Polsce, skupiając się na tematach lifestylowych i urodowych. Jej pasją jest śpiew, co potwierdza udział w wielu konkursach wokalnych. Od kilku miesięcy, wraz z przyjacielem, tworzy muzykę, a dodatkowo zajmuje się pisaniem poezji, choć na razie tylko do szuflady.


Koronacja Kasandry Zawal przez ubiegłoroczną Miss Polski, Aleksandrę Jurkowaniec, była momentem pełnym emocji i wzruszeń. Nowa Miss Polski z pewnością wykorzysta swoją pozycję, aby inspirować innych i promować wartości, które są jej bliskie. Już teraz możemy się spodziewać, że jej działalność w dziedzinie lifestylu i urody nabierze nowego wymiaru, a jej pasje i talenty będą miały szansę rozkwitnąć na szerszą skalę.


Tegoroczna gala Miss Polski była wyjątkowym wydarzeniem, pełnym emocji, piękna i talentu. Kasandra Zawal, nowa Miss Polski, z pewnością zainspiruje wiele młodych kobiet do realizacji swoich marzeń i pasji. Życzymy jej wielu sukcesów i spełnienia w nowej roli!

To też może cię zainteresować: Michał Wiśniewski przerwał milczenie. Skomentował gwiazdy narzekające na emeryturę


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Stara kobieta wpuściła biednych lokatorów": Niestety oni zawiedli jej zaufanie