Już dawno zdążyliśmy się przekonać, że dziennikarka zazdrośnie strzeże prywatności swojego ukochanego i nie publikuje zdjęć przedstawiających jego wizerunek.

Zdjęcia Roberta i Laury zrobiły furorę

Nie znamy też jego personaliów, zapewne dlatego, że byłoby łatwo znaleźć go w sieci. Teraz media donoszą, że dziennikarka postanowiła zrobić wyjątek i opublikować zdjęcia narzeczonego z okazji Dnia Ojca.

Jak pamiętamy, pytana w wywiadach o ukochanego, przyznała jedynie, że jest on fachowcem w zmienianiu pieluch.

Maleńka Laura urodziła się w lutym bieżącego roku, co zapoczątkowało serię niezwykle wiralowych zdjęć przedstawiających dziewczynkę w różnych sytuacjach.

Furorę zrobiła fotografia, na której widać Laurę śpiącą na dmuchanym materacu umieszczonym w basenie. Ogólnie rzecz biorąc, dziewczynka skradła serca internautów, których uwadze nie umknęły jej bujne ciemne włoski.

Wszyscy jednak byli zaciekawieni, kto dostąpił tak ogromnego zaszczytu bycia tatusiem maleńkiej Laury.

Teraz media donoszą, że Małgorzata Tomaszewska pochwaliła się nim na swoim instagramowym profilu.

Narzeczony Małgorzaty Tomaszewskiej, źródło: Instagram

Nie da się przegapić faktu, że tatuś i córeczka ubrani są w koszulki z tym samym motywem – Nasz Pierwszy Dzień Ojca * Razem Laura & Robert 2024 - brzmi napis na koszulkach Roberta i jego córki Laury.

Należy pochwalić dziennikarkę za uszanowanie woli ukochanego, podczas publikowania zdjęć, które tak mocno zainteresowały media. Chociaż widać na nich Roberta, nie pokazała jego twarzy.

Zerknij: Anna Cieślak szczerze o związku z Edwardem Miszczakiem. Zdradziła całą prawdę

O tym się mówi: Karol Strasburger szczerze o ojcostwie. Ta wiadomość wzrusza