Sobota, 22 czerwca, to jedyny dzień w kalendarzu księżycowym, kiedy można oddać się relaksowi i spotkaniom z przyjaciółmi.

Możesz umawiać się na randki, spotykać z przyjaciółmi i spędzać czas z rodziną — zwracając szczególną uwagę na dzieci i starszych krewnych. Lepiej jednak zrezygnować z uprawiania sportu, zwłaszcza sportów ekstremalnych, ponieważ ryzyko kontuzji jest zbyt wysokie.

W niedzielę 23 czerwca komunikacja z innymi przyniesie tylko kłopoty w postaci zarówno nieszkodliwych kłótni, jak i poważnych konfliktów, dlatego wskazane jest ograniczenie jej do minimum.

W tym sensie fakt, że dzień przypada na dzień wolny, odegra dobrą rolę: nie trzeba niepotrzebnie wychodzić, a gości — z wyjątkiem najbliższych — lepiej nie zapraszać do domu. Lepiej nie zostawiać dzieci bez opieki, tak jak poprzedniego dnia: w przeciwnym razie będzie trzeba później naprawić to, co zrobią.

Bliźnięta


Bliźnięta — tak jak okoliczności w ich życiu w tym czasie — będą w stanie obrócić każdą sytuację, w której się znajdą, na swoją korzyść. Głównym warunkiem, który musi być spełniony, jest obiektywne spojrzenie na stan rzeczy, bez uwzględniania emocji i bez zwracania uwagi na własne interesy. W rezultacie przedstawiciele tego znaku uzyskają wynik, na który jeszcze wczoraj nie mogli mieć nadziei.

Waga


Wagi muszą być przygotowane na pojawienie się osoby z przeszłości, która pozostanie w ich życiu przez długi czas. Całkiem możliwe, że relacja między nimi, która kiedyś została przerwana z przyczyn niezależnych od obu stron, zostanie wznowiona, choć nie od razu, a zatem los da im drugą szansę na osiągnięcie osobistego szczęścia — niewybaczalne byłoby przegapienie tak wyjątkowej i rzadkiej szansy.

Wodnik


Wodniki, które szczerze wierzą w cuda, będą mogły upewnić się, że naprawdę istnieją. Jak to się stanie, nawet gwiazdy nie będą w stanie powiedzieć na pewno, ponieważ los każdego znaku przybierze własną formę. Niemniej jednak faktem jest, że ich życie może zmienić się na lepsze w nieoczekiwany sposób.

Zerknij: Z życia wzięte. "Twoje dzieci traktują mnie jak obcą. To jest właśnie twoje wychowanie": Powiedziała mi mama

O tym się mówi: 39-letnią Natalię odnaleziono w lesie. Kierowała się w życiu wzruszającą dewizą