Okoliczności naszego życia nieustannie się zmieniają, czasami podnosząc nas na szczyt sukcesu, czasami obniżając nas do złego nastroju i, jak nam się wydaje, beznadziejności. Ale po co rozpaczać, skoro w każdej chwili możemy stać się ulubieńcami losu! Który znak zodiaku będzie miał szczęście dzisiaj - 18 czerwca?

To dzień, w którym przeszłość, powracając do naszego życia, daje nam możliwość wyciągnięcia wniosków z wydarzeń z naszego poprzedniego życia i rozpoczęcia wszystkiego od nowa. Może zdarzyć się nieoczekiwane pojawienie się osób, z którymi kiedyś się znaliśmy, a nawet byliśmy w związku.

Oczywiście nie stanie się to przypadkiem: zazwyczaj takie spotkanie daje możliwość postawienia kropki nad "i": albo zakończyć tę relację na zawsze, albo wręcz przeciwnie, zacząć od nowa — od zera. Jeśli chodzi o zawody, największe sukcesy odniosą te związane z handlem, ponieważ będą szczególnie korzystne warunki do przejęć i sprzedaży.

Rak

Rak, źródło: YouTube/Zodiac Talks

Raki, które są bardzo ostrożne, mogą dziś podjąć ryzyko — na przykład postawić zakład lub kupić los na loterię. Zaleca się jednak, aby każde ryzyko było celowe, w przeciwnym razie możesz stracić więcej niż zyskać. Nie powinieneś więc kłócić się, jeśli nie masz stuprocentowej pewności, że twoja wersja jest poprawna, a gra na loterii za ostatnie pieniądze to duże ryzyko, że zostaniesz z niczym.

Zerknij: Księżna Kate z córką podbijają serca fanów. Tak schorowana Kate traktuje córkę

O tym się mówi: Na uroczystości pogrzebowej Marzeny Kipiel-Sztuki zabrakło Andrzeja Grabowskiego. Brak wyjaśnienia budzi niepokój