Data urodzenia jest planem twojego losu, tłumaczeniem twojej osobowości i cech na to życie. Numerologia, nauka o znaczeniu liczb, ma na celu przetłumaczenie planu twojej osobowości, aby ujawnić twój duchowy kontrakt i doświadczenia życiowe.

Liczby dadzą ci klucze. Liczby są bramą do odkrywania intuicyjnych wymiarów. Dostęp do liczb daje inne spojrzenie na własną naturę. Na przykład, spójrz na pierwszą literę imienia dowolnej osoby, a zaczniesz rozumieć pewne cechy jej osobowości.

Osoby urodzone 1,10,19,28 dowolnego miesiąca

Te czarujące osobowości to osoby, które mają cechy przywódcze i silne pragnienie przewodzenia. Zazwyczaj posiadają naturalną tęsknotę za autorytetem, która jest napędzana pragnieniem kontroli. Królewska osobowość sprawia, że są potężni, pewni siebie, współczujący i ambitni. Mogą łatwo wpływać na życie innych dzięki swojej wyjątkowej osobowości.

Osoby urodzone 3,12,21,30 dnia dowolnego miesiąca

Cechą charakterystyczną tej daty urodzenia jest kreatywność, duchowy i analityczny umysł. Mają twórczą wyobraźnię i uwielbiają być powolni i stabilni. Są dobrymi nauczycielami, ale jednocześnie mogą być zaabsorbowani sobą. Chcą również uniknąć pośpiechu w pracy.

Osoby urodzone 7,16,25 dowolnego miesiąca

Tajemnicza osobowość, są silne w swoim procesie myślowym i będą podejmować decyzje w oparciu o serce. Ich duchowo intuicyjna natura pomaga im w głębokich badaniach. Uwielbiają przebywać w samotności i cieszyć się burzą mózgów na różne tematy, aby wpaść na pomysł, który rozwiąże problemy. Czasami jednak podejmują spontaniczne decyzje.

Osoby urodzone 8,17,26 dowolnego miesiąca

Materialistyczne i praktyczne osoby mają tendencję do szybkiego myślenia, organizowania i działania. Są bardzo rozsądni w swoich decyzjach, jeśli weźmiesz ich do testu, okaże się, że są mądrzy w każdym finansowym procesie myślowym. Osoby te mają jednak dużą zdolność do zarządzania zarówno sobą, jak i innymi, mogą poradzić sobie z większą ilością pracy w danym momencie niż inni ludzie ze względu na ich zdolność do szybkiego myślenia.

Czy znajdujesz się w gronie wymienionych "mądrali"?

Zerknij: Nie ma już z nami światowej sławy piosenkarki i aktorki. Odeszła w wieku 80 lat

O tym się mówi: Do sieci trafiło nietypowe zdjęcie Marzeny Kipiel-Sztuki. Czy było ostatnie, jakie powstało