Wreszcie skończył się remont w mieszkaniu moich rodziców i wyprowadzili się od nas. Poczułam się jak na wakacjach, znów byliśmy w domu sami. Obudziłam się w dobrym nastroju i postanowiłam napić się kawy, ale na stole nie było ekspresu do kawy. Ze zdziwieniem przeglądałam wszystkie szafki. Pusto. Nie było też multicookera.

Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię

Nie dowierzałam własnym oczom! Kawę rozpuszczalną zalałem wrzątkiem i wypiłem. Nastrój był już zrujnowany. Kiedy mój mąż się obudził, podzieliłam się z nim tą wiadomością. No cóż, gdzie mogła podziać się cała technologia?

Mąż założył, że jego matka wyrzuciła ekspres do kawy i multicooker. Na początku w to nie wierzyłem. Wolałaby wziąć to dla siebie lub podarować znajomym, niż wyrzucać tak drogie urządzenia. A potem, kto wie. Zawsze mnie nie lubiła. Może zrobiła to na złość. Nie może mi wybaczyć, że jej syn bardzo mnie kocha.

Trzy razy przeszukaliśmy całe mieszkanie, ale naszego sprzętu AGD nigdzie nie było. Mąż zadzwonił do rodziców, ale ci powiedzieli, że nic nie wiedzą. Może tak będzie lepiej. Następnego dnia pojechaliśmy do sklepu i kupiliśmy nowy ekspres do kawy i multicooker. Modele były znacznie fajniejsze i byłam zadowolona.

Tydzień później bez ostrzeżenia przyjechali ojciec i matka mojego męża. Weszli sami, otwierając drzwi kluczem. Nawet się nie przywitali. Zapomnieli kilku rzeczy i przyszli je odebrać. Teściowa weszła do pokoju i 10 minut później wróciła do kuchni z torbami, a w nich leżał nasz stary sprzęt. Nawet nie przeprosili, że go zabrali. Wzięli swoje rzeczy i szybko wyszli. Nic nie wyjaśnili.

kuchnia, screen YT
kuchnia, screen YT
Kuchnia, screen YT

Spotkaliście się z czymś podobnym?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Moja teściowa namówiła nas, by nasza córka chodziła do szkoły blisko jej domu": Teraz nagle nie może jej odebrać ze szkoły

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Maria z "Sanatorium miłości" zdradziła sekret kuracjuszy. Wiemy, ile zarobili na udziale w programie

O tym się mówi: Papież Franciszek wspomina Jana Pawła II. W czasie audiencji na placu Świętego Piotra papież Franciszek przemówił do Polaków