Zostało to już powiedziane tysiąc razy, ale nadal chcę się powtórzyć i powiedzieć to po raz 1001. Mężczyźni zawsze kochali i będą kochać oczami. Lubią, gdy kobieta jest atrakcyjna. A co najważniejsze, gdy kobieta sama rozumie, że zasługuje na uwagę, dobre nastawienie, szacunek i komplementy.

Kiedy kobieta nie dba o siebie, zakłada stare, zniszczone, czasem nawet podarte rzeczy i tak chodzi po domu, to jak proszenie się, żeby mąż ją zdradził. Nie wiem, dlaczego wiele kobiet przestaje dbać o siebie niedługo po ślubie. Następnie pojawiają się zaniedbane włosy, rozciągnięte brudne i podarte ubrania. Lista przewin jest dłuższa.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Kobieta, która chce zatrzymać przy sobie mężczyznę, musi zadbać o to, żeby dobrze się prezentować nawet w domu. Oznacza to ubieranie ładnych strojów nie tylko na wyjścia. Koniecznie musi dbać o sylwetkę i pozbyć się zbędnych kilogramów. Kobieta nie może zapominać o ładnej fryzurze i makijażu.

I w tym przypadku mężczyzna będzie trzymał się kobiety, będzie ją doceniał i nie pójdzie do nikogo innego. Jeśli kobieta tego nie zrobi, on poszuka sobie takiej, która potrafi o siebie zadbać.

A co, jeśli już mężczyzna zostawi swoją niezadbaną żonę. Wtedy dzieje się cud. Ta sama kobieta, aby poznać i zatrzymać kolejnego mężczyznę, kobieta ponownie ucieka się do starej, sprawdzonej techniki - ubierania się i dbania o siebie.

Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię

Może więc powinnaś wyrzucić swoje stare podarte szaty i zacząć kochać siebie już dziś, a nie jutro? A wtedy małżeństwo będzie nienaruszone, a twoje podejście do siebie zmieni się radykalnie.

Zgadzacie się ze mną?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Kiedy odejdę, sama powiesz o tym swojej siostrze": Matka przekazała cały spadek starszej córce, nie pozostawiając nic młodszej

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Emerytura Katarzyny Skrzyneckiej to głodowa kwota. Gwiazda musiała rozwiązać ten problem

O tym się mówi: Kolejna wpadka organizatorów festiwalu w Opolu. Tym razem dostało się tym od nagłośnienia