Fotka rozbudziła zainteresowanie w internecie relacją seniorów. Czy są parą?

Trochę o Janince z "Sanatorium miłości"

Janina w ekspresowym tempie zdobyła sympatię widzów w szóstej edycji "Sanatorium miłości". Internauci prawili seniorce komplementy, gdyż urzekła ich spokojnym usposobieniem i dojrzałością wypowiedzi.

Nikt więc nie był zdziwiony, że Tadeusz natychmiast zawiesił oko na atrakcyjnej kuracjuszce. Tadeusz przyznał się Janinie, że spodobała się mu, więc chciałby poznać ją bliżej. Widzowie życzyli im szczęścia i kibicowali dobrze rokującej parze, jednak po zakończeniu programu coś się między nimi zepsuło, a relacja rozluźniła

Janinie i Tadeuszowi z "Sanatorium miłości" nie wyszło

Każdy, kto kibicował Janinie i Tadeuszowi był mocno rozczarowany tym, że po zakończeniu turnusu nie kontynuowali rozwoju wzajemnej relacji. Internauci zawiedli się na Tadeuszu między innymi przez to, co mówił o Janinie, że podczas spotkań wypytywała go o stan materialny i majątek, więc jest z pewnością materialistką.

Co z relacją Janiny ze Stanisławem?

Janina mocno uaktywniła się w mediach społecznościowych, gdy tylko zakończył się turnus. Kuracjuszka regularnie i z przyjemnością uchyla rąbka tajemnicy z życia osobistego. Jak się okazuje, fani nie przegapili jednego ze zdjęć, które szybko obiegło sieć.

Janina opublikowała na swoim instagramowym profilu wspólne zdjęcie ze Stanisławem, który nie ukrywał, że czerpie przyjemność z przebywania z koleżanką z turnusu. Internauci wprost oszaleli w sekcji z komentarzami, w których nie zabrakło pochlebnych opinii na temat ich dopasowania jako para.

- To jest ten duet, który może przetrwać największe burze, spokój, inteligencja Stanisława i żywiołowość Janinki [...] Piękni. Aż przyjemnie na Was patrzeć [...] Pięknie wyglądacie, jesteście stworzeni dla siebie, oby tak zostało, pozdrowionka dla Was — czytamy w komentarzach zachwyconych Internautów.

Co o tym sądzisz? Czy mają szansę na wspólną przyszłość?

Zerknij: Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. Oto co mówi o późnym ojcostwie

O tym się mówi: Małgorzata Tomaszewska szczerze o swojej obecnej sytuacji. "Teraz chwila na wspomnienia", zaczęła wpis w sieci