Mój syn ma 43 lata. Rozwiódł się ze swoją pierwszą żoną, aby poślubić młodą kobietę. Nie robiłam mu wymówek, w końcu to nie jest już mały chłopiec. Dla mnie najważniejsze jest to, że on sam jest szczęśliwy. Fakt, że młoda kobieta wyszła za mąż wyłącznie ze względu na pieniądze syna, nie budził wątpliwości wśród żadnego z moich znajomych.

Aby nie wypuścić z rąk tak godnego pozazdroszczenia mężczyzny i mocniej związać go ze sobą, synowa natychmiast zaszła w ciążę. Któregoś dnia mój syn wpadł do nas, niemal skacząc z radości. Błyszczał jak nowa moneta. Powodem do radości było USG żony. Okazało się, że mój syn spodziewa się chłopca.

Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na historię

Bardzo się ucieszył, w końcu zawsze marzył o tym, by urodził mu się spadkobiercy biznesu. Mój mąż był zachwycony tą wiadomością nie mniej niż mój syn. Miał też swoje marzenie – aby jego wnuk nosił jego imię. Fryderyk to stare i dość rzadkie imię, ale idealne dla młodego spadkobiercy fortuny.

Wkrótce postanowiliśmy z mężem odwiedzić naszego syna i synową i porozmawiać o imieniu dla wnuka. "Jak zdecydowaliście się nazwać swojego syna?" - zapytałam synową.

"Nie myślałam jeszcze o tym" – odpowiedziała obojętnie.

"A co powiesz na nazwanie syna na cześć jego dziadka?" - powiedziałam.

"Nie. Z takim imieniem będzie wyśmiewany w szkole. Nawet nie chcę o tym rozmawiać" - stwierdziła, wyśmiewając nas pomysł.

Mój syn nie odezwał się nawet słowem przeciwko swojej żonie. Nie muszę chyba mówić, jak ta uwaga uraziła mojego ukochanego męża.

Właśnie doczekaliśmy się upragnionego wnuka, byliśmy bliscy spełnienia marzenia, a tu takie rozczarowanie. Dlaczego synowa tak lekceważy teścia? Próbowałam przekonać syna do zmiany zdania i wpłynięcia na żonę, ale on nie chce się z nią kłócić z żoną.

Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię
Kobieta/YouTube @Czas na Historię

Mój mąż się obraził i zapowiedział, że więcej nie odwiedzi syna i synowej. Nie chce nawet poznać wnuka. Wyobrażacie sobie to wszystko?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Musisz mi oddać swoją część": Powiedział mi syn. Nie zamierzam się niczym dzielić

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Karol Strasburger został ojcem w wieku 72 lat. Oto co mówi o późnym ojcostwie

O tym się mówi: Małgorzata Tomaszewska szczerze o swojej obecnej sytuacji. "Teraz chwila na wspomnienia", zaczęła wpis w sieci