Nieoficjalne wieści klarują, kto przejmie pałeczkę po artyście. Dla jednych może to być zaskakujące, inni przypuszczali, że tak się stanie...

Rafał Brzozowski musi odejść z "Jaka to melodia". Machina zwolnień go nie oszczędziła

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez @jaka_to_melodia_tvp

Rafał Brzozowski był prowadzącym w "Jaka to melodia" od 2019 roku. Artysta szybko sprawdził się w nowej sytuacji zawodowej, kierując się doświadczeniem w byciu gospodarzem "Koła Fortuny".

Aktualnie Rafał Brzozowski poszedł w ślady Norbiego, tracąc pracę w TVP, co nie ominęło także Izabelli Krzan. Jak donoszą media, nieoficjalnie wiadomo już, kto wskoczy na miejsce dotychczasowego gospodarza programu "Jaka to melodia".

Zwolnienie piosenkarza jest kolejnym z etapów wielkich czystek w Telewizji Polskiej, z której znikają znane twarze.

Początek historii programu "Jaka to melodia" emitowanego w TVP sięga 1997 roku, a twarzą show stał się ówczesny prowadzący Robert Janowski. Przygoda Roberta Janowskiego z programie dobiegła końca w 2018 roku, a po wymianie go na Norbiego, a potem Brzozowskiego, oglądalność spadła na łeb na szyję.

Media donoszą, że owe notowania zostały wzięte pod uwagę przez TVP, w związku z tym, Robert Janowski znowu znalazł się w siodle "Jaka to melodia".

- Janowski jest już w grafiku i czeka tylko na terminy zdjęć. Te zaczną się najpewniej w wakacje — ujawnił dziennikarzom anonimowy informator związany z TVP.

Zerknij: Rodzinne uroczystości kończą się donosem. Coraz więcej zgłoszeń wpływa do Urzędu Skarbowego. O co chodzi

Nie przegap: Z życia wzięte. "Synowa nie siada z nami przy jednym stole": Nie podoba jej się nasza rodzinna tradycja jedzenia z tej samej michy