Marcin Hakiel niedawno ukończył pracę w programie "Taniec z Gwiazdami". Gorzki smak odpadnięcia z programu nie zmąci tancerzowi radości z tego, że ponownie zostanie tatusiem. Jego wybranka raczyła pochwalić się brzuszkiem wśród wielu innych celebrytów podczas show-biznesowej imprezy.

Marcin i Dominika zostaną rodzicami

Media wciąż interesują się życiem prywatnym tancerza, gdyż historia jego związków jest dość chaotyczna, choć znajdujemy w niej jakiś porządek. Chodzi o imię Dominika...

Jak pamiętamy, Marcin Hakiel, po szumnym rozstaniu z Kasią Cichopek, związał się z mieszkanką Wrocławia o imieniu Dominika. Wieści o ich rozstaniu, także szybko się rozeszły, ale w życiu celebryty nadal króluje Dominika, ale już inna - ta, z którą obecnie tancerz spodziewa się dzidziusia. Czy to sentyment do imienia Dominika, czy Marcin ma szczęście zakochiwać się w paniach o tym imieniu?

Zakochana para wytatuowała sobie na palcach rodzaj obrączek uformowanych z pierwszych liter imion. Wielu uważa ten krok za romantyczny, a jak Ty sądzisz?

Na imprezie nie umknął uwadze ciążowy brzuszek Dominiki

Marcin Hakiel w małżeństwie z aktorką Katarzyną Cichopek doczekał się dwójki dzieci: Adama i Helenki. Wszystko wskazuje na to, że szeregi rodzeństwa powiększy się o siostrzyczkę lub braciszka.

Zakochani postanowili zakomunikować światu błogosławiony stan Dominiki w klasyczny dla celebrytów sposób. Wystarczyło, by przyszła mama podkreśliła krągłości dość przylegającym do ciała ubraniem i położyła na brzuchu dłoń, by wszystko stało się jasne dla reszty uczestników imprezy. Według oceny "Pomponika" dzidziuś w brzuszku mamusi ma około 4 do 5 miesięcy.

Marcin i Dominika, źródło: Instagram/Marcin Hakiel

Po tym jednoznacznym występie, podczas pozowania na "ściance" do zdjęć, w mediach społecznościowych wprost zawrzało. Gratulacje i winszowania zalały sekcję komentarzy, czego można się było spodziewać.

"No i super, gratulacje"

"Super, bądźcie szczęśliwi"

"Dużo spokoju, zdrowia dla partnerki i wszystkiego dobrego dla was"

"Wspaniale, gratuluję"

Wielu Internautów wyraziło także wątpliwości i obawy takim obrotem sprawy, gdyż zakochani tworzą parę dość krótko — przynajmniej w wersji oficjalnej.

Zerknij: Z życia wzięte. "Drugi mąż przyprowadził pod mój dach swoją córkę z pierwszego małżeństwa": Wyrzuciłam ją, bo dała mi powody

Nie przegap: Pojawienie się skupisk mrówek w ogrodzie oznacza kłopoty. Na ratunek przybywa to, co masz w kuchni