Swoim charyzmatycznym podejściem do życia i wesołym usposobieniem skradła serca wielu widzów.

Wydawać by się mogło, że skąpana w luksusie celebrytka od zawsze pławi się w bogactwie, jednak jej przeszłość jest mroczniejsza i smutniejsza. W swojej autobiografii Dagmara Kaźmierska ujawniła ważne fakty związane z jej pobytem w więzieniu. Opisała także powody osadzenia i warunki, w jakich się wówczas znalazła.

Była "Królowa życia" opisała koleżankę z celi

Jej mąż postrzelił szefa gangu, gdy była w ciąży. Mężczyzna trafił za to do więzienia, a po jakimś czasie, sama Dagmara podzieliła los męża. Ciężkie zarzuty o poważne przestępstwa związane z sutenerstwem, stręczycielstwem i handlem ludźmi zawisły na życiorysie Dagmary, która dostała wyrok trzech lat za kratami, jednak ze względu na małe dziecko, wyszła po roku i dwóch miesiącach odsiadki.

Ta mroczna część przeszłości celebrytki nie spodobała się sporemu gronu widzów TTV, gdzie Dagmara zdobyła popularność jako "Królowa życia". Wielu było zniesmaczonych faktem, że promowana jest osoba, która czerpała niegdyś zyski z nierządu. Także jej odsiadka nie jest dla wielu widzów powodem do promowania w telewizji. Mimo wszystko, spore zainteresowanie budzą szczegóły z przeszłości, które w swojej autobiografii umieściła Dagmara. Wspomniała o kobiecie, z którą miała okazję mieszkać w jednej celi.

- Wsadzili mnie do celi z dziewczyną, która dwa dni wcześniej zatłukła na śmierć staruszkę drewnianą tralką od poręczy. Akurat na obiad były te obrzydliwe, twarde pulpety w 90 procentach z mąki ziemniaczanej. Była dużą dziewczyną, więc dostała ich ze trzydzieści. Ja w ogóle nie mogłam jeść, a ona usiadła koło mnie z zieloną, plastikową miską pełną tych pulpetów i zaczęła je sobie wpychać do ust rękami, jeden po drugim, na dwa kęsy. Pochłaniała je. I wtedy coś we mnie pękło. "Chryste, do czego ja doszłam, do czego doprowadziłam, że muszę z kimś takim siedzieć przy jednym stole? Co ja zrobiłam ze swoim życiem?" - zdradza w książce celebrytka.

Zerknij: Danuta Holecka wygłosiła komunikat. Wie, jak zaskoczyć widzów

O tym się mówi: Potwierdzono kolejne zmiany po zwolnieniu wszystkich prezenterów. Co nowego w "Pytaniu Na Śniadanie"