Dzięki istnieniu mediów społecznościowych możemy dowiedzieć się, co słychać u znanych ludzi i ich najbliższych. Internet — poza oczywistymi zagrożeniami, ułatwia nam poznanie wielu aspektów życia na całym świecie, a także prywaty, jaką dzielą się z fanami znane postacie ze świata show-biznesu.

Robert Lewandowski publikuje wiadomość do swojej mamy Iwony

Podziwiany na całym świecie piłkarz Robert Lewandowski należy do grona celebrytów, którzy chętnie dzielą się swoim szczęściem i radosnymi chwilami z użytkownikami Internetu...

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Na instagramowym profilu sportowca zawrzało, gdy pojawił się na nim pewien radosny post. Grad winszowań i gratulacji zasypał sekcję komentarzy, ale to nie Robert jest ich adresatem.

Robert Lewandowski posłużył się mediami społecznościowymi, aby w dwóch językach złożyć urodzinowe życzenia swojej mamie, Iwonie Lewandowskiej.

Z wielu wywiadów wiemy, że mocno wspierała syna w zdobywaniu kariery sportowej. Celebryta nie kryje wdzięczności dla swoich rodziców, a w poście adresowanym do mamy, dał upust miłym słowom w dwóch językach — polskim i angielskim.

Mamo, z okazji Twoich urodzin chciałbym Ci z całego serca podziękować za wszystkie lata wsparcia i miłości. Dziękuję, że zawsze wierzysz we mnie i jesteś przy mnie. Życzę Ci mnóstwo zdrowia, radości i spełnienia wszystkich marzeń. Sto lat, Mamo — czytamy w opisie do ich wspólnego zdjęcia.

Wyświetl ten post na Instagramie

Post udostępniony przez Robert Lewandowski (@_rl9)

Nam pozostaje dołączyć się do życzeń urodzinowych i pogratulować Pani Iwonie wspaniałego syna!

Nie przegap tego, co ważne: Z życia wzięte. "Moja teściowa nie zrobiła prezentu na Komunię Świętą": Nie dała wnuczce ani grosza

Zerknij tutaj: Mało brakowało, a Edyta Golec nigdy nie wyszłaby za Łukasza. Artystka musiała zmierzyć się z nieprzyjemnymi opiniami o swoim ukochanym. O co chodzi