Moje dzieciństwo mogę opisać jako najgorsze na świecie. Moja mama wychowywała mnie i moją siostrę samotnie. Nie otrzymałyśmy od niej żadnej miłości. Kiedy miałam czternaście lat, mama zmarła na poważną chorobę i powierzyła opiekę nade mną mojej dwudziestoletniej wówczas siostrze.

Po jej odejściu moje życie stało się jeszcze gorsze. Szczerze mówiąc, nie byłam spokojnym dzieckiem. Moja siostra nigdy nie próbowała nawiązać ze mną kontaktu i zawsze krzyczała na mnie jak histeryczka. Nie otrzymałam żadnej miłości ani uczucia od mojej mamy, ani od siostry, ani właściwie od nikogo na świecie. Prawdopodobnie to właśnie z powodu braku miłości i troski sprawiałam tak dużo problemów.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Wkrótce moja siostra wyszła za mąż i przyprowadziła do naszego domu swojego narzeczonego. Stwierdziłam, że nie będę gorsza, więc też przyprowadziłam chłopaka. Potem zaczęły się niekończące się kłótnie i po prostu wyrzucono nas z mieszkania.

Przeprowadziłem się do innego miasta i tam postanowiłem osiedlić się na stałe. Spotkałam bardzo przystojnego faceta i wyszłam za niego. Razem udało nam się zbudować dostatnie życie. Kupiliśmy mieszkanie, samochód, a potem wybudowaliśmy dom. Moje życie się zmieniło, poczułam się kochana i potrzebna. Od wspólnych znajomych słyszałem, że moja siostra też żyje dobrze.

Minęło kilka lat. Ostatnio moja siostra zaczęła do mnie ciągle pisać w sieciach i przepraszać za swoje zachowanie. Nagle stwierdziła, że nie ma osoby jej droższej niż ja. Zrozumiałam, że czegoś potrzebuje, skoro tak się zachowuje. Okazało się, że zerwała z mężem, który pił i ciągle ją bił.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Pokłóciła się też z córką, która w ogóle nie chce się z nią widywać. Zaczęła mnie prosić, żebym pozwolił jej zamieszkać w naszym wiejskim domu. Nie wiem jak się zachować w tej sytuacji. Nie jestem już na nią zła, ale nie chcę się do niej przywiązywać i stać się jej opiekunkom. Co zrobilibyście na moim miejscu?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Mąż zażądał, bym sprzedała mieszkanie moich rodziców i wyremontowała dom jego rodziców": Inaczej mnie zostawi

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Rzecznik Kate Middleton szczerze o stanie zdrowia księżnej. Rozwiał wszelkie spekulacje

O tym się mówi: Słowa Tadeusza Rydzyka na temat Jana Pawła II zapadną w pamięci milionów Polaków. "Lekarze mówili rodzicom, że należy go usunąć"