23-letni Antoni Sztaba, wnuk znanej pisarki Katarzyny Grocholi, szturmem podbija świat teatru. Młody aktor, znany już z roli Krisa Zdunka w "Na Współnej", zachwyca publiczność i krytyków swoim talentem i zaangażowaniem. Dumna babcia nie kryje wzruszenia i z radością promuje osiągnięcia wnuka.


Antoni Sztaba, mimo młodego wieku, może pochwalić się imponującym dorobkiem. Już jako dziecko grał w popularnym serialu "Na Współnej", a na swoim koncie ma również role w filmach "Zadra" i "Lipowo. Zmowa milczenia", informuje Pomponik.


Przełomowym momentem w jego karierze był występ w musicalu "1989" w Teatrze im. Słowackiego w Krakowie. Spektakl okazał się ogromnym sukcesem, a Sztaba w 2024 roku został etatowym aktorem tego teatru.


Obecnie Antoni Sztaba wciela się w tytułową rolę w sztuce "Hamlet. Książę Danii", a niedawno zadebiutował również jako Jaśko w teatralnej wersji "Wesela" Stanisława Wyspiańskiego.


Katarzyna Grochola nie kryje dumy z osiągnięć wnuka. Regularnie publikuje na swoich socialach posty, w których chwali jego talent i zaangażowanie. W ostatnim wpisie na Instagramie zachwycała się grą Antoniego w "Weselu" i zachęcała do obejrzenia spektaklu.
Dorota Szelągowska, mama Antoniego, również z dumą obserwuje karierę syna. Choć przyznaje, że tęskni za nim z powodu natłoku jego obowiązków, cieszy się z jego sukcesów i podziwia jego talent.


Sukces Antoniego Sztaby to nie tylko zasługa znanego nazwiska. Młody aktor ciężko pracuje i stale rozwija swoje umiejętności. Jego talent i zaangażowanie z pewnością zaprowadzą go jeszcze dalej w świecie teatru i filmu.


To też może cię zainteresować: Niespodziewany zwrot akcji. Agnieszka Chylińska wyznaje prawdę o córkach

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Koniec disco polo w TVP. Marcin Miller bezkompromisowo komentuje