Dagmara Kaźmierska to bez wątpienia jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci polskiego show-biznesu. Gwiazda "Królowych życia" znana jest nie tylko ze swojego luksusowego stylu życia, ale również z burzliwej przeszłości. Wielu pamięta, że celebrytka ma za sobą pobyt w więzieniu.


Kaźmierska nigdy nie ukrywała swojej przeszłości. Otwarcie mówi o tym, że w 2012 roku trafiła za kratki za sutenerstwo. Wyrok 3 lat więzienia skrócono jej do 14 miesięcy, informuje Super Express.


Pobyt w więzieniu z pewnością był dla niej trudnym doświadczeniem. W rozmowie z portalem Światgwiazd.pl przyznała, że choć w polskich więzieniach jest "przejrzadnie i nudno", to w porównaniu z placówkami w innych krajach, to prawdziwe "przedszkole".


Jednak nawet za kratkami "Królowa życia" nie traciła swojego charakteru. W książce zdradziła, że współosadzone nadały jej ksywkę... "Księżniczka". Wszystko przez futra i szpilki, w których paradowała po więzieniu.


Niespodziewanie Dagmara Kaźmierska zrezygnowała z udziału w programie "Taniec z gwiazdami". Powodem kontuzja żebra. Decyzja ta z pewnością rozczarowała wielu fanów, którzy kibicowali jej na parkiecie.


To też może cię zainteresować: Agnieszka Perepeczko w centrum skandalu. 82-latka wzbudza burzę w sieci. Przerażający wpis w sieci

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Cichopek i Kurzajewski w tarapatach. Te wieści budzą niepokój