Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski od kilku miesięcy zmagają się z falą nieprzyjemności. Po odejściu z "Pytania na Śniadanie" i medialnej burzy wokół ich związku, para postanowiła skupić się na nowym projekcie - podcaście "Serio?". W nim poruszają nie tylko tematy dotyczące ich profesji, ale też dzielą się swoimi doświadczeniami i proszą o rady ekspertów.


W jednym z ostatnich odcinków gościła terapeutka od relacji rodzinnych, z którą poruszyli m.in. trudny temat rozmów z dziećmi o rozwodzie rodziców. Jak donosi jednak ShowNews, problemy w życiu prywatnym pary mogą być poważniejsze, niż się wydawało.


Z informacji uzyskanych z otoczenia pary wynika, że 18-letni syn Macieja, Julian, źle znosi rozstanie rodziców i nadchodzącą maturę. Planuje wyjazd na studia do Holandii, a z Katarzyną Cichopek jego ojciec "nie ma jakiejś przyjacielskiej relacji". Z kolei 15-letni syn aktorki, Adam, również ma podobne odczucia co do sytuacji i "wyrobione zdanie" na temat związku matki z Maciejem Kurzajewskim.


Sytuacja wydaje się być trudna, a doniesienia o konfliktach w rodzinie pary budzą wiele spekulacji. Czy eksperci, z którymi rozmawiają Cichopek i Kurzajewski w swoim podcaście, pomogą im rozwiązać te problemy? Czy uda im się odbudować relacje z dziećmi?
Bacznie obserwujemy rozwój sytuacji i liczymy, że wkrótce poznamy więcej szczegółów.
Pamiętajmy, że doniesienia medialne nie zawsze odzwierciedlają rzeczywistość, a prawdziwe problemy pary pozostają ich prywatną sprawą.


To też może cię zainteresować: Afera w "Dzień Dobry TVN". Influencerka oskarża stację o kradzież pomysłu. Dorota Wellman w ogniu krytyki


Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Teściowa przyjechała na kilka dni": Szybko udało jej się popsuć nam wszystkim nastrój i urodziny wnuczki