Jak każda dobra matka pragnęłam dla mojej córki szczęścia i pomyślnego małżeństwa. Moje życie osobiste tak nie wyglądało – zakochałam się w ojcu mojej córki, a on zostawił mnie, gdy miała 5 lat. Potem wyszłam ponownie za mąż, urodziłam dwie dziewczynki - bliźniaczkii. Niestety z drugim mężczyzną życie nie jest już dobre.

Rozstaliśmy się, ale on ciągle wraca i prosi o pożyczkę. Jestem już tym bardzo zmęczona. Mojej najstarszej córce się poszczęściło. Znalazła męża, który ją kocha i o nią zadba. Do tego pochodzi z bogatej rodziny, co jest dodatkową zaletą.

Para/YouTube @Czas na historię
Para/YouTube @Czas na historię
Para/YouTube @Czas na historię

Rodzina zięcia wybudowała dom za marzeniem, taki szykowny: wysoki, przestronny, z architekturą krajobrazu i dwoma balkonami, altaną, huśtawką, basenem. Jest nawet łaźnia, mimo że w budynku jest jacuzzi, kabina prysznicowa i dwie toalety. Nigdy wcześniej nie byłam w takich wnętrzach, a moi znajomi i bliscy nie mają takich domów, więc nie miałam gdzie ich zobaczyć.

Moja córka jest już dobrą osobą - jest miła i troskliwa. Dla kobiety jest to również ważne, choć gołym okiem tego nie widać, ale jednak odczuwa się. Wzięli ślub i wszyscy byliśmy z tego bardzo zadowoleni.

Po ślubie okazało się jednak, że dom, w którym młodzi mieli zamieszkać, nie będzie należał do nich. Teść uznał, że sami powinni zapracować na wszystko, a nie liczyć na to, że dostaną coś za darmo. Mieli tyle pokoi, a młodym nie dali nawet jednego. Ja nie mogłam ich wziąć do siebie, bo mam tylko dwa pokoje i dwie córki na utrzymaniu.

Młodzi jednak nie przejęli się tym, że rodzice nic im nie dają. Zięć pracuje, moja Julia też, płacą czynsz, czynsz i nadal chcą wziąć pożyczkę na samochód. Nigdy nie przepadałam za bogaczami.

Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię
Kobieta/YouTube @Czas na historię

Nie tak wyobrażałam sobie życie mojej córki. Zięć jest miły, to prawda, ale od czasu do czasu musiał żyć biednie, a córka mieszka z nim. Czy to możliwe, żeby ludzie byli tak chciwi, mając tak duże pieniądze? Jak to możliwe?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. "Chłopczyk płakał na ulicy i nikt nie zwracał na niego uwagi": Nie spodziewałam się, że ta rozmowa zmieni całe moje życie

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Andrzej Duda złapany przez internautów na szaleństwie na stoku. W komentarzach nie zostawiono na nim suchej nitki. Czy to beztroska z jego strony

O tym się mówi: Wpadka na żywo. Dziennikarka TVN24 traci panowanie nad sobą po kuriozalnej relacji reportera