Michał Szpak, znany polski wokalista i juror telewizyjny, zyskał popularność dzięki swojemu wyjątkowemu stylowi w show-biznesie. Po udziale w "X Factor" jego kariera nabrała tempa, a udany występ na Eurowizji wzbudził jeszcze większe zainteresowanie mediów i widzów. Ostatnio Szpak zaskoczył publiczność swoim udziałem w programie "Czas na Show. Drag Me Out" na antenie TVN, po nagłym odejściu z "The Voice of Poland".


Choć często eksponuje swój oryginalny styl życia, w życiu prywatnym Michał Szpak był dość skrytyczny, zwłaszcza jeśli chodzi o kwestie związane z miłością. Jednak ostatnio pojawiły się plotki o jego zmieniającej się sytuacji osobistej.


Podczas jednej z imprez, na której pojawił się Michał, rozmawiał z reporterem Jastrząb Post na temat zarobków potrzebnych do godnego życia w Polsce. W trakcie rozmowy Szpak wyznał, że "10 tysięcy to jest takie bardzo ok", sugerując, że pozwala na dobre życie, szczególnie dla singli.


Następnie reporterka postanowiła zapytać artystę o jego stan cywilny. W odpowiedzi Szpak oficjalnie potwierdził, że jest singlem, co mogło zaskoczyć wielu jego fanów. "Dla mnie jest to ok" - dodał, kończąc temat.


To wyznanie Michała Szpaka na temat jego stanu cywilnego wywołało pewne zdziwienie, zwłaszcza w kontekście jego wcześniejszych wypowiedzi na temat trudności w znalezieniu stałego partnera. Jednak artysta wydaje się być zadowolony ze swojego obecnego stanu, skupiając się na swojej karierze i życiu osobistym.


To też może cię zainteresować: TVP ma kolejne wielkie problemy. To już nie pierwszy raz

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Z życia wzięte. "Wróciłam z pracy wcześniej": W przedpokoju natknęłam się na damskie ubrania