Przez niego pracowałam na dwa etaty. Rano w dziale księgowości, wieczorem w magazynie. Robiłam wszystko, żeby niczego mu nie brakowało. W rezultacie kupiłam nawet mieszkanie.

Studiował na najlepszej uczelni w naszym mieście, a ja opłaciłam mu staż za granicą. A kiedy wrócił, chciał mieszkać osobno. Zamieniłam mieszkanie na osobne. Zaczął spotykać się z Nadią i nie chciał mi jej najpierw przedstawić. Pomyślałam wtedy, że może ten związek nie jest poważny. Nie przywiązywałam do tego wagi i nie nalegałam.

Ten dzień zmienił wszystko. Wracałam z pracy do domu, a moja sąsiadka biegła w moją stronę. Myślałam, że coś jest z nią nie tak, zwykle nie wita się z ludźmi, a tutaj biegła na złamanie karku. Z gratulacjami! Na początku nie rozumiałam, ale potem wyjaśniła mi, że widziała mojego Irka w sklepie jubilerskim i że powiedział jej, że wkrótce się pobiorą, ale będzie to skromny ślub, tylko z rodziną i przyjaciółmi, tak chciała panna młoda.

Wróciłam do domu i zalałam się łzami, bo okazało się, że przez lata nigdy nie stałam się bliską osobą dla mojego syna. Z góry wiedziałam o dacie i miejscu ślubu. Przygotowałam się, uczesałam, a potem poszłam. Moje uczucia były tak różne, oczywiście cieszyłam się, że mój syn się żeni, ale nie rozumiałam, jak ktoś mógł to zrobić własnej matce.

Na weselu było niewielu gości. Od razu skierowałam się w stronę stolika nowożeńców. Trzeba było widzieć ich miny, wydawało mi się, że całe życie przeleciało im przed oczami. - Gratulacje! Powodzenia, moje dzieci. - Niczego się nie spodziewali, a po tym, jak to powiedziałam, poszłam do wyjścia, a Irek pobiegł za mną, jednak i tak nie zostałam.

Następnego dnia wyjaśnili swoje postępowanie, mówiąc, że jej rodzice pochodzą z innego miasta, że nie chcieli nikogo denerwować, dlatego nie powiedzieli o ślubie. Oczywiście wybaczyłam im, ale gula w gardle pozostała...

O tym pisaliśmy ostatnio: Znamy nazwisko najpiękniejszej kobiety świata. To ona odebrała z rąk Karoliny Bielawskiej tytuł Miss World 2024. Rywalizacja była niezwykle zacięta

Zerknij: 8 osób nie żyje, 78 w szpitalu po zjedzeniu mięsa. Wszystkie osoby doznały objawów ostrego zatrucia