W fascynującym świecie konkursów piękności, Polska ma swoją reprezentantkę, która aspiruje do tytułu Miss World. Krystyna Sokołowska, Miss Polonia 2022, podąża śladami Karoliny Bielawskiej, która w 2019 roku zdobyła tytuł Miss Polonia, a następnie triumfowała w prestiżowym konkursie Miss World w marcu 2022 roku.

Karolina Bielawska zrobiła historię, ponawiając sukces Anety Kręglickiej z 1989 roku i zdobywając dla Polski tytuł Miss World po 33 latach. Jej zwycięstwo otworzyło drzwi do międzynarodowej sławy, wymagając od niej udzielania licznych wywiadów, zarówno w języku polskim, jak i angielskim. Teraz Krystyna Sokołowska chce powtórzyć to osiągnięcie i przynieść Polsce kolejny zaszczyt.

Sokołowska, pochodząca z Białegostoku, jest pierwszą Miss Polonia urodzoną w tym mieście. Jej przygotowania do 71. edycji wyborów Miss World trwały kilkanaście miesięcy, podczas których skupiła się nie tylko na dbaniu o swój wygląd, ale także na aktywności społecznej i charytatywnej.

Gala finałowa 71. edycji Miss World odbędzie się 9 marca w Mumbaju, Indiach, a tam Sokołowska będzie reprezentować polską piękność i wdzięk. W rozmowie z o2 podkreśliła, że polskie kobiety są niezwykłe, opiekuńcze, troskliwe i serdeczne, choć czasem może im brakować pewności siebie i świadomości swojej wartości.

Sokołowska zdobyła również uznanie ze względu na swoje zaangażowanie społeczne i charytatywne, co potwierdzają informacje, że jest właścicielką klubu sportowego i studiuje na Akademii Wychowania Fizycznego.

Na Instagramie Sokołowskiej można podziwiać jej imponującą prezencję, a niedawne wyzwanie związane z 17 Celami Zrównoważonego Rozwoju ONZ, które uczestniczki Miss World Festival miały okazję przedstawić w New Delhi, świadczy o zaangażowaniu Polki w sprawy społeczne i globalne. Czy Krystyna Sokołowska powtórzy sukces Karoliny Bielawskiej? Świat trzyma kciuki za naszą reprezentantkę.

To też może cię zainteresować: Ojciec Rydzyk ma powody do świętowania. Otrzymał to, czego długo pragnął

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Coraz głośniej o tajnych planach premiera rządu. Polacy zastanawiają się, co zamierza Donald Tusk w najbliższej przyszłości. Sprawa jest poważna