Aleksander nie wiedział, kiedy upłynęło 60 lat jego życia. Był pewny, że jeszcze sporo przed nim, choć od lat był mężem, ojcem i dziadkiem czworga wnucząt. W pracy koledzy złożyli mu życzenia, ale nie zadzwoniło do niego żadne z dzieci. Współpracownicy wręczyli mu kwiaty i prezent.

Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię

Choć nigdy nie był zwolennikiem świętowania urodzin, czuł smutek, że nawet jego żona wydawała się obojętna.Wracając do domu z pracy, zauważył nowy samochód zaparkowany obok domu sąsiada i zastanawiał się, do kogo może należeć, skoro Mariusz od lat mieszka sam.

Wszedł do domu i był oszołomiony widokiem całej swojej dużej rodziny. Wszyscy go ściskali i składali życzenia. Nikogo nie brakowało. Z trudem powstrzymał cisnące się do oczu łzy wzruszenia.

Jego córki, ich mężowie, cała czwórka wnucząt i jego żona byli w pokoju z prezentami w rękach. Salon był pięknie udekorowany, a stół suto zastawiony.Nie mógł uwierzyć, jak jego żonie udało się wszystko przygotować w tak krótkim czasie.Ale to nie było wszystko.Później tego samego wieczoru członkowie rodziny zabrali Aleksandra na podwórko.

Mężczyzna/YouTube @Czas na historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię

Samochód, który stał przed domem sąsiada, stał teraz stał już na podwórzu, przewiązany kokardą. Dzieci dały mu samochód marzeń, o którym marzył od dawna, ale nie było go na niego stać. Teraz, otoczony bliskimi. Rano nic nie wskazywało na to, że ten dzień skończy się dla niego w tak cudowny sposób. Był szczęśliwy i wdzięczny, nie tylko za samochód, ale przede wszystkim za obecność bliskich.

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Nowa żona mojego byłego jest zła, że chcę walczyć o alimenty. Stwierdziła, że powinnam oddać dziecko, jeśli sama nie umiem go utrzymać

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kinga Duda trafiła z kotem do weterynarza. Córka pary prezydenckiej przetransportowała pupila do kliniki w luksusowych warunkach. Polacy oburzeni

O tym się mówi: Joanna Opozda ma spore problemy zdrowotne. Aktorka ujawniła, że wszystko rozwinęło się tuż po narodzinach syna. Operacja nie przyniosła rezultatów