Wielu z nas kojarzy Zenka Martyniuka jako energicznego artystę, którego muzyka rozkręca każdą imprezę. Jednak ostatnie wydarzenia w życiu rodziny Martyniuków rzucają światło na ich prywatne zmagania z problemami zdrowotnymi.

Ostatnio na językach plotkarskich krążyła informacja, że Danuta Martyniuk, żona Zenka, miała wziąć udział w nowej edycji "Tańca z Gwiazdami". Niestety, okazało się, że zdrowotne problemy sprawiły, że taka perspektywa jest nierealna. Danuta, jak się okazuje, ma poważne problemy ze stopami, które wymagały interwencji chirurgicznej, informuje Super Express.

Po sylwestrowej burdzie syna Zenka, Daniela Martyniuka, który został aresztowany za zakłócanie spokoju w zakopiańskim hotelu, teraz na pierwszy plan wysuwają się troski o zdrowie żony muzyka. Danuta Martyniuk musiała poddać się operacji stopy z powodu uciążliwego haluksa, który znacząco utrudniał jej codzienne funkcjonowanie.

"Ból był tak duży, że nie dało się chodzić. Nie mogłam więc dłużej odkładać tej operacji. Teraz mam nogę w ortezie i nadzieję na lepsze funkcjonowanie" - wyznała Danuta Martyniuk w rozmowie z "Rewią".

Niestety, operacja okazała się jedynie pierwszym krokiem w procesie powrotu do zdrowia. Haluks pojawił się także na drugiej stopie, co oznacza, że Danutę czeka kolejna operacja. Pomimo trudności, jakie rodzą się z koniecznością poddania się kolejnemu zabiegowi, pani Martyniuk na razie zwleka z decyzją.

W tej trudnej sytuacji to Zenek Martyniuk postanowił przejąć domowe obowiązki, aby umożliwić żonie pełen odpoczynek i regenerację. Znany z zawsze uśmiechniętego oblicza, Zenek teraz musi sprostać wyzwaniom opieki nad swoją ukochaną.

Życzymy Danucie Martyniuk szybkiego powrotu do zdrowia i pokonania kolejnych trudności. Fans z pewnością trzymają kciuki za jak najszybsze wrócenie do pełni sił!

To też może cię zainteresować: Nie żyje aktor znany z kultowego serialu. Dwa dni wcześniej odeszła jego koleżanka z planu

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Kontrowersje po spotkaniu księcia Harry'ego z królem Karolem III. "Jest hańbą dla swojego ojca, rodziny i monarchii"