Prośby ukochanej wnuczki nie odnosiły rezultatu, gdyż Gran Shura zwykła znajdować jakieś wymówki, żeby nie przyjechać.

źródło: Instagram/goar_avetisyan

Przyszedł jednak piękny dzień, w którym babcia uległa namowom wnuczki, Gohar zdecydowała się wykorzystać.

Jak się okazuje, artystce od dawna chodził po głowie pewien wzruszający projekt. Chodziło o przeprowadzenie spektakularnej metamorfozy na własnej babci.

źródło: Instagram/goar_avetisyan

Kobieta po wszystkim prezentuje się niewiarygodnie pięknie, jak na swój wiek. Odmłodniała o kilkadziesiąt lat. I choć nie jest to stylizacja, którą należy uskuteczniać każdego dnia od nowa, pozwala ona każdej z pań, poczuć się na chwilę niczym gwiazda filmowa.

"I pomimo tego, że miałam ze sobą tylko moją małą kosmetyczkę ..... i nie było tam ani jednego produktu, który nadawałby się do makijażu babci (makijaż i produkty kosmetyczne dla 20-30-letnich dziewczyn i 80-90-letnich dziewczyn różnią się drastycznie) ..... Po prostu miałam wielką ochotę zrobić jej metamorfozę i przypomnieć jej, że jest piękna ��������❤️ tym razem naprawdę jej się podobało ❤️ co myślisz ?) odmłodniała ?)" - napisała na swoim Instagramie celebrytka.

O tym się mówi: Nie żyje aktor znany z kultowego serialu. Dwa dni wcześniej odeszła jego koleżanka z planu

Nie przegap tego: Kontrowersje po spotkaniu księcia Harry'ego z królem Karolem III. "Jest hańbą dla swojego ojca, rodziny i monarchii"

Zerknij tutaj: Z życia wzięte. Kupiłam mieszkanie i zarejestrowałam je na swoje nazwisko. Cała rodzina mojego męża mnie zbojkotowała