Mam na imię Natalia i ostatni raz rozmawiałam ze swoim synem sześć lat temu. Nie utrzymujemy ze sobą kontaktu. Wiem tylko, że się ożenił i wyjechał. Od tamtej pory nie wiem, co się z nim dzieje. Na początku co prawda dzwonił do mnie, ale robił to coraz rzadziej, aż w końcu przestał dzwonić zupełnie.

Postanowiłam go odwiedzić w dniu jego urodzin. Kupiłam prezent i upiekłam jego ulubione ciasto. Jego żona nie wpuściła mnie nawet do środka. Powiedziała, że nie jestem tu mile widziana, tym bardziej bez zapowiedzi. Mój syn spojrzał na mnie, spuścił głowę i poszedł do drugiego pokoju. Zalałam się łzami i odeszłam.

Seniorka/YouTube @Ploteczki
Seniorka/YouTube @Ploteczki
Seniorka/YouTube @Ploteczki

Nie chcę już rozmawiać z synem. Nie chodzi tylko o tamtą sytuację. Kiedyś zdecydowałam się sprzedać swoje trzypokojowe mieszkanie i kupić dla siebie coś mniejszego. Postanowiłam, że oddam synowi część pieniędzy. Zadzwoniłam do niego. Nie odebrał. Dlatego napisałam do niego list. Kiedy usłyszał o pieniądzach, od razu przyjechał.

Wziął pieniądze i nawet nie powiedział dziękuję. Kiedy byłam jeszcze młoda, ojciec mojego syna z dnia na dzień mnie porzucił. Poszedł do innej. Sama wychowałam syna. To było dla mnie bardzo trudne, ale nigdy się nie skarżyłam. Oddałam mu wszystko i o to, co otrzymałam w zamian.

Przestałam się już tym przejmować. Teraz mieszkam w pięknym małym mieszkaniu, mam pieniądze ze sprzedaży poprzedniego lokum. Żyje mi się całkiem nieźle. Budzę się wcześnie rano i wychodzę napić się herbaty na balkon. Zawsze o tym marzyłem: spokojnie wypić herbatę i się nie spieszyć. Marzyłam o takiej właśnie starości. Oczywiście chciałam mieć wnuki, ale widać los chciał inaczej.

Seniorka/YouTube @Aktualności 360
Seniorka/YouTube @Aktualności 360
Seniorka/YouTube @Aktualności 360

Nie zamierzam szukać kontaktu z synem, bo on sam zdecydował się usunąć mnie ze swojego życia. Dobrze robię, prawda?

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Miałam nadzieję, że zostanę babcią, ale moja synowa nawet nie chce o tym słyszeć

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Tajemnicze zaginięcie dwójki dzieci. Policja przesłuchała dwie osoby. Czy prawda w końcu wyjdzie na jaw

O tym się mówi: Król Karol III spotkał się z księciem Harrym. To pierwsze spotkanie po długej przerwie