Tajemnicze zaginięcie dwójki dzieci, Jesusa i Yesenii Dominguez, wychodzi na jaw po pięciu latach. Sprawa nabrała nowego wymiaru po przerażającym odkryciu w jednym z kontenerów, gdzie znaleziono stwardniały beton i ludzkie szczątki dziecka. Czy to tajemnicze odkrycie ma związek ze zniknięciem rodzeństwa?

Rodzeństwo Jesus i Yesenia Dominiguez zniknęło w 2018 roku, gdy mieli zaledwie 3 i 5 lat. Sprawa wyszła na jaw, gdy w jednym z magazynów w Pueblo odnaleziono kontener wypełniony twardym betonem, a w jego wnętrzu znaleziono szczątki dziecka. Odkrycie to sprawiło, że służby postanowiły ponownie przyjrzeć się zaginięciu dzieci, informuje Lelum.

Policja otrzymała jedynie wezwanie w sprawie dobrostanu dzieci w 2018 roku, ale nie zgłoszono wtedy ich zaginięcia. Funkcjonariusze mieli trudności z ustaleniem opieki nad rodzeństwem, co sprawiło, że nie kontynuowano wtedy poszukiwań. Teraz, po latach, sprawa wróciła do śledztwa po makabrycznym znalezisku w kontenerze.

Odnalezione szczątki dziecka mają zostać zidentyfikowane przez koronera, jednak już teraz uznaje się to za przypadki zabójstwa. Niejasne jest, czy istnieje jakiekolwiek powiązanie między odnalezionymi szczątkami a zaginięciem Jesusa i Yesenii.

Policja przesłuchała dwie osoby w związku z morderstwem, ale na razie nie dokonano żadnych aresztowań. W tej sprawie zabrala również głos kobieta, twierdząca, że jest siostrą zaginionych dzieci. Jej zdaniem, rodzeństwo zostało odebrane z powodu zachowania ojca i jego partnerki. Wzywa ona do poważnego potraktowania sprawy i apeluje o pomoc od osób posiadających informacje na temat przestępstwa lub zaginionych dzieci.

Departament Policji w Pueblo prosi o współpracę i udzielenie informacji osobom, które mogą pomóc w rozwikłaniu tej dramatycznej sytuacji.

Jak informował portal "Życie News": Sensacyjne wieści z brytyjskiego dworu. Brytyjczycy zdumieni na informacje z Pałacu Buckingham. Książę Harry natychmiast ruszył do Wielkiej Brytanii

Przypomnij sobie: Tadeusz Rydzyk mówi dość w sporze z rządem. Nie chce wycofać się z ważnej kwestii nawet kosztem unijnej dotacji. Chce uniknąć satanistów. O co chodzi