Darek miał teściową, która mieszkała osobno w małym mieszkaniu na obrzeżach miasta. Kilka tygodni temu zachorowała i zwróciła się o pomoc do swojej córki Natalii. Niestety ta dość niegrzecznie odmówiła, mówiąc, że nie ma czasu dla matki i nie interesują jej problemy. Darek podsłuchał rozmowę żony z jej matką i postanowił działać.

Następnego dnia odwiedził teściową, jej stan był kiepski, dlatego zabrał ją do szpitala. Towarzyszył jej przez cały dzień podczas badań, a gdy lekarz stwierdził, że musi zostać w szpitalu, przyniósł jej wszystkie potrzebne rzeczy. Codziennie odwiedził swoją teściową, przynosząc jej świeże owoce i warzywa.

Mężczyzna/YouTube @Ploteczki
Mężczyzna/YouTube @Ploteczki
Mężczyzna/YouTube @Ploteczki

Tydzień później seniorka została wypisana ze szpitala. Lekarz uprzedził Darka, że kobieta wymaga stałej opieki. Zdecydował się zabrać ją do siebie. Jego żona, widząc swoją matkę, wpadła w szał. Nie chciała się nią zajmować. Powiedziała, że z pewnością jej matka udaje, bo szuka uwagi. Była pewna, że kiedy tylko jej matka z nimi zamieszka, wszystko się zepsuje.

Seniorka była załamana. Była gotowa do powrotu do mieszkania. Darek nie mógł uwierzyć, że jego żona okazała się kobietą bez serca. W końcu stwierdził, że nie ma innego wyjścia. Poprosił seniorkę o klucze do jej mieszkania.

Wręczył je Natalii i poprosił, żeby wprowadziła się tam. On sam został w mieszkaniu, opiekując się swoją teściową. Nie mógł pozwolić, żeby starsza kobieta została sama.

Tydzień później zdecydował się na rozwód z żoną. Wyjaśnił, że nie potrzebuje partnerki pozbawionej skrupułów. Natalia była zaskoczona i nie rozumiała, dlaczego Darek chciał pomóc jej matce. Mężczyzna był jednak pewien, że postąpił słusznie, opiekując się teściową, mimo że własna córka nie chciała się nią zająć.

Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię
Mężczyzna/YouTube @Czas na Historię

To też może cię zainteresować: Z życia wzięte. Na cmentarzu młoda dziewczyna powiedziała do mnie. „Jestem kochanką twojego męża”

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Plotki o mężu Ewy Bem potwierdziły się. O jego decyzji zrobiło się głośno

O tym się mówi: Poruszające wideo z Donaldem Tuskiem obiegło media. Takim jest dziadkiem