Ewa Bem, utalentowana wokalistka, rzadko ujawnia szczegóły dotyczące swojego życia prywatnego, zwłaszcza jeśli chodzi o męża, Ryszarda Sibilskiego. Ostatnio jednak pojawiły się nowe informacje na temat panującej wokół niego tajemnicy, informuje Pomponik.

Okazuje się, że przez pewien czas Sibilski pozostawał bez pracy, zrezygnuł ze stanowiska dyrektora zarządzającego firmy producenckiej Endemol Shine Polska po 18 latach. O decyzji tej zrobiło się głośno, gdy sam Sibilski potwierdził ją dla portalu Wirtualne Media, mówiąc: "Nadszedł czas, aby pójść dalej i spróbować swoich sił w czymś nowym."

Po pewnym czasie bez zatrudnienia niespodziewanie pojawiły się pozytywne wieści. Mąż Ewy Bem znalazł nowe wyzwanie w jednym z najważniejszych projektów telewizyjnych Polsatu. Wiosną rusza odświeżony sezon "Tańca z Gwiazdami", a produkcją zajmie się Jake Vision. Ryszard Sibilski dołączył do zespołu tej firmy i będzie miał kluczową rolę w tworzeniu tego hitowego programu dla stacji.

Nieśmiała Ewa Bem, jeśli chodzi o udostępnianie informacji na temat swojego życia osobistego, może teraz być dumna ze swojego męża, który powraca do świata telewizji i angażuje się w projekt, który z pewnością przyciągnie uwagę widzów. Czekamy z niecierpliwością, aby zobaczyć, w jaki sposób Ryszard Sibilski wpłynie na nowy rozdział "Tańca z Gwiazdami" i jakie niespodzianki przygotuje dla fanów tego popularnego show.

Jak informował portal "Życie News": To nie koniec zmian w "Pytanie na śniadanie". Widzów czeka wielka niespodzianka

Przypomnij sobie: Nie żyje geniusz polskiej literatury. Z tą stratą niezwykle trudno się pogodzić