Krzysztof Jackowski, znany polski jasnowidz, ponownie rzucił światło na przyszłość, tym razem skupiając się na Telewizji Polskiej. Jego przewidywania budzą zainteresowanie, a pytanie brzmi: co czeka TVP według profety?

Jasnowidz Jackowski, cieszący się uznaniem jako jedna z najbardziej znanych postaci w Polsce w dziedzinie przepowiadania przyszłości, regularnie dzieli się swoimi wizjami dotyczącymi różnych obszarów życia. Tym razem skoncentrował swoją uwagę na przyszłości TVP.

W rozmowie z "Super Expressem", Jackowski użył jednego słowa, aby określić przyszłość TVP - "mętna". To enigmatyczne określenie może budzić spekulacje i pytania o to, co dokładnie przewiduje dla tej stacji telewizyjnej.

Dalsze wyjaśnienia jasnowidza są równie intrygujące. Zaznaczył, że przemiana, która była konieczna, ze względu na związki TVP z partią PiS, nie będzie przebiegać zgodnie z oczekiwaniami. Przytacza także, że będzie to przemiana w drugą stronę, z pozorami utrzymania dotychczasowego oblicza. Jackowski ostrzega, że próba zachowania pozorów nie uda się, a sytuacja wokół Telewizji Polskiej będzie nadal jak "żonglerka".

Dodatkowo, jasnowidz ma poważne obawy dotyczące roku 2024. Określa ten rok jako początek istotnego etapu, który potrwa do 2028 roku, nie tylko w Polsce, ale na całym świecie. Niestety, Jackowski wyraża niepokój co do przyszłości Polski, przewidując trudności związane z globalnymi konfliktami zbrojnymi. Jego przeczucia wskazują na trudne czasy dla kraju, podczas gdy świat może zmierzać w kierunku okresu niepewności i napięć. Czy te wizje się sprawdzą, czy też pozostaną jedynie jako kolejna karta w grze przyszłości, pozostaje do odkrycia.

To też może cię zainteresować: Sensacyjne wieści o zwolnieniu Kasi Cichopek i Macieja Kurzajewskiego. Prezenterzy oficjalnie pożegnali się z show. Na jaw wyszły szczegóły odejścia

Zobacz, o czym jeszcze pisaliśmy w ostatnich dniach: Dorota Wellman zabrała głos w sprawie Marcina Prokopa. Ostatnie dni przyniosły burzliwe zmiany w środowisku porannych programów telewizyjnych